UWAGA!

----
Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • W 2014 krzyczeli że rozliczą PO za nagrania z sowy i to co zrobili z ofe. Dwa lata temu PO krzyczalo ze rozliczy PIS za covid i inne szwidle. Wszyscy siebie warci... Morawiecki byl prawa reka tuska. Niczego obywatele nie pamietacie i wierzycie w sondaze i ten chlew z TV.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    2
    Przejściowy(2026-06-23)
  • @Przejściowy - Witaj w klubie trzeźwo myślących! Od lat powtarzam, że jedni warci drugich! I tak jak ugadane było w Magdalence, raz jedni, a raz drudzy. Kupa obietnic. Demokracja zbudowana na cesze narodowej, tzn. na kłótliwości i tym że "wróg musi być!". A tymczasem nieprzyjaciół trzeba szukać poza granicami, a wewnętrznych w kraju i sprawdzać, kto jest ich mocodawcami! Powodzenia rodacy!
Reklama