UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Rozbudowa Centrum Kształcenia Praktycznego za 6 mln - tylko uczniów brak. Stoi i świeci pustkami.
 • No to faktycznie, lepiej żeby tej kasy z Unii nie było.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  40
  40
  KatNaIdiotów(2020-11-20)
 • @KatNaIdiotów - Nie, tam potrzebne są zmiany kadry kierowniczej, CKZiU zarządza grupa emerytowanych wojskowych z LWP i tajemnicą Poliszynela jest przymykanie oczu na fikcję, która się tam odbywa.
 • I dlatego powinniśmy zawetować budżet unijny?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  6
  1
  KatNaIdiotów(2020-11-20)
 • Bo korona
 • @KatNaIdiotów - Skoro i tak kasę chcą zablokować to chyba oczywiste, że trzeba się temu przeciwstawić Kubusiu Puchatku. .. ..
 • RobertKoliński Najbardziej to nie lubię takich protekcjonalnych, anonimowych sieczkobrzęków, którzy sami we łbie mając PiSowskie łajno jeszcze próbują tu pouczać innych. A czemuż to chcesz się "przeciwstawić", Krzysiu Bosaku o brunatnym rozumku, skoro Unia nawet pomimo sprzeciwu dwóch tumanków-bratanków i tak przyjmie te zapisy, tyle że najwyżej zrobi to w formie umowy międzynarodowej? Umowy międzynarodowej wykluczającej Polskę i Węgry, dodajmy, zatem tych rzekomych środków, i tego "szaconku", o które rzekomo walczycie, i tak nie powąchacie nawet? Jesteście szkodliwymi durniami, którzy w desperacji spowodowanej klęską swojej głupawej nacjo-polityki - na wszystkich frontach - strzelają dziś całemu narodowi w kolano, pozbawiając ogromnych środków pomocowych na lata, za co naród już niebawem was rozliczy. I oby wtedy tylko starczyło wam pilotów do rejterady do mocodawców za ocean. Hashtagi: #PolskaOslemTrojanskimUE, #patoprawica, #jurgielt
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  9
  RobertKoliński(2020-11-20)
 • @RobertKoliński - Założymy się Puchatku, że twoja życzeniowa gów. .. nomowa będzie się miała nijak do rzeczywistości?
 • RobertKoliński 1.Jak chcesz się o cokolwiek zakładać, to najpierw musiałbyś wyjść z szafy, troll-Krzysiu w naziolskich porciętach. 2.Bo wycofacie się do grudnia ze swojego pajacowania i wrócicie jak Pi(e)S z podkulonym ogonem, porzucając swą dzisiejszą durnowatą Brexit-retorykę dla brunatnych tumanów bez szkoły, licząc po raz kolejny na pamięć rozwielitki swoich czynowników. 3.Tak będzie. 4.Polecam lekturę analizy głupawych wypowiedzi Matołusza, do teatru na tragifarsę nie trzeba chodzić; (zdj. ) Hashtagi: #patoprawica, #IdaBrunatni, #antyfaszyzm
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  2
  RobertKoliński(2020-11-20)
 • @RobertKoliński - Nie marnuj paluszków i tak nie masz racji Koziołku Matołku. .
Reklama