UWAGA!

Zatankuj gaz gratis!

 Zatankuj gaz gratis!

Za oknem coraz chłodniejsze dni. Silniki naszych samochodów rozgrzewają się coraz wolniej, a co za tym idzie zużywają więcej benzyny. Przed nami jesień, następnie zima. Warto pomyśleć już teraz co zrobić, by mniej płacić za paliwo. Sposobem na to może być założenie w naszym samochodzie instalacji gazowej, najlepiej w warsztacie który dodatkowo zatankuje nam gaz za darmo! 

Problem drogiej benzyny, lub też źle wyregulowanej instalacji gazowej, dotyka wielu kierowców. Zakładając instalację gazową w profesjonalnym punkcie, szybko przekonujemy się jednak, że można jeździć samochodem wydając mniej pieniędzy, a kwota zainwestowana w montaż instalacji, lub też regulację jej, by działała bardziej ekonomicznie, szybko się zwraca.
      
       Po podjęciu decyzji o montażu instalacji gazowej bardzo ważne jest wybranie warsztatu w którym to zrobimy. Musi on wzbudzać nasze zaufanie i oferować instalacje firm cieszących się dobrą renomą. Taką firmą bez wątpienia jest posiadający 8-letnie doświadczenie Instal-Gaz, mieszczący się przy ul. Pomorskiej 41. Do samochodów montowane są instalacje znanej i cenionej na rynku firmy Stag. Warsztat proponuje również serwis instalacji gazowych, a także możliwość rozłożenia opłaty za montaż na raty.
      
       Montujemy instalacje od 8 lat, staramy się by każdy klient wyjechał od nas zadowolony z tego jak pracuje instalacja gazowa w jego samochodzie. Jesteśmy profesjonalistami, dlatego dbamy o każdy szczegół. Zakładamy instalacje, serwisujemy je, ale także doradzamy, więc można się do nas zgłosić z każdym problemem – mówi właściciel firmy Ireneusz Ekiel.
      
       Warto też wspomnieć o super promocji, którą przygotował dla swoich klientów Instal-Gaz. Do każdej założonej instalacji, firma dodaje tankowanie pełnego zbiornika gazu Gratis.
      
       Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.instalgaz.motoel.pl, lub też pod numerem telefonu (55) 235 69 35.
      
                                                                        
                                                                        -----------------reklama-------------
-
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie