UWAGA!

Zostań profesjonalną cheerleaderką

 
Elbląg, Zostań profesjonalną cheerleaderką

Kochasz tańczyć, lubisz występować przed publicznością, a do tego masz dużo wolnego czasu i nie boisz się wysiłku fizycznego? W Elblągu przy Szkole Podstawowej nr 21 powstaje właśnie pierwsza profesjonalna grupa pokazowa Cheerleaders Elbląg dla dziewcząt powyżej 16. roku życia.

Od wielu już lat, najważniejszym wydarzeniom sportowym towarzyszom pokazy cheerleaderek. Piękne dziewczęta swoim tańcem bawią publiczność w przerwach meczów, a przed wyjściem na halę czy boisko zagrzewają do walki zawodniczki i zawodników. Dzięki ich obecności wydarzenia sportowe są atrakcyjniejsze, a przerwy w rozgrywkach upływają kibicom w gorącej atmosferze. Bardzo często cheerleaderki potrafią na zawodach sportowych stworzyć niepowtarzalną atmosferę, a swoją energią i tańcem porwać tłumy do wspólnej zabawy.
       - Poszukujemy tancerek powyżej 16. roku życia, z nienaganną sylwetką, kochających taniec oraz mających trochę wolnego czasu - informuje Milena Kucharczyk z Uczniowskiego Klubu Tańca Sportowego, na co dzień trenująca tancerzy z Zespołów Tańca Nowoczesnego DESTINATION. - Doświadczenie taneczne nie jest wymagane, ale oczywiście mile widziane. Kandydatki nie powinny obawiać się zajęć, nie trzeba od razu umieć wykonywać zaawansowanych ewolucji. Przede wszystkim liczy się poczucie rytmu i determinacja. Cała reszta jest kwestią do nauczenia i wyćwiczenia. Gwarantujemy także dobrą zabawę oraz możliwość zaprezentowania swoich umiejętności podczas wielu imprez miejskich o charakterze sportowym i rekreacyjnym. 
       Organizatorzy zapewniają całkowicie bezpłatne zajęcia, które w zależności od ilości pokazów, odbywać się będą 1-2 razy w tygodniu. Na pierwsze spotkanie zapraszają, wszystkie chętne panie, w sobotę 21 lutego o godz. 13:00 do dużej sali sportowej Szkoły Podstawowej nr 21 przy ul. Zbyszka Godlewskiego 1 w Elblągu.
      
Milena Kucharczyk
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Wiadomości

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
 • Pierwsza profesjonalna grupa w Elblągu ??? Ciekawe. ..
 • Profesjonalna chyba dlatego, że Destination osiągnęło jakieś sukcesy na arenie ogólnopolskiej i to nie byle jaki brand.
 • a moim zdaniem. .. .w artykule jest przekłamanie "pierwsza profesjonalna grupa cheerleaderek". W Elblągu od kilku kat istnieją zespoły cheerleaderek i mogą pochwalić się sukcesami na arenie ogólnopolskiej oraz europejskiej. Nie ładnie jest kłamać.
 • Jakie ściągary ale w elblągu już jest jedna grupa cheerledaers pofesjonalna i ona reprezentuje nasze miasto i po co nam jeszcze jedna !!!!! Najlepsze są jak dla mnie one mają jakieś sukcesy młodsza grupa 1 miejsce na mistrzostwach polski i 1 na Mistrzostach Europy a starsze 2 miejsce na MP A na ME 4 miejsce i dotego dwa duety z młodszej i starszej grupy 1 miejsca więc nie ma co mówić ;)
 • Dla tych wszystkich którzy nie umieją czytać ze zrozumieniem - jest napisane wyraźnie ze jest to pierwsza w Elblagu profesjonalna grupa POKAZOWA!!! Nie turniejowa czy mistrzowska. Dziewczyny należące do grupy nie bedą tańczyć tylko disco z pomponami ale rożne układy i style taneczne. Tak wiec nie piszcie bzdur o jakiś przełamaniach. Bo takiej grupy w Elblagu jeszcze nie było.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Tancerka_2015(2015-02-19)
 • A moim zdaniem co nie którzy się boją konkurencji jeżeli są takie dobre to obronią się same a pani Milena jest osobą ambitną i kocha wyzwania wiec życzę powodzenia i nie liczy się dla niej komercja i kasa jak dla nie których tylko wyniki na parkiecie i dobra zabawa
 • a masz gdzieś w Elblągu grupe taneczną która daje tylko pokazy nie biorąc udział w jakich kolwiek innych turniejach? Ludzie czytajcie ze zrozumieniem XD a co do Pani Mileny to na pewno da sobie radę, skoro już Destination tyle osiągneło, a to chyna dobrze że bedzie jakaś konkurencja dla cadmansu, chociaż grupa nie będzie brała udziału w żadnych rodzajach turnieju tylko na pokazy
 • Zamiast o tańcu pomyślcie o nauce, szczególnie o słowniku ortograficznym !!!
Reklama