UWAGA!

Poszczuł policjanta

Elbląska policja przedstawi zarzut czynnej napaści na policjanta mężczyźnie, którego pies pogryzł funkcjonariusza i dwie inne osoby. Do zdarzenia doszło na pętli autobusowej przy ul. Ogólnej w Elblągu.

Właściciel psa był nietrzeźwy i spał na ławce na przystanku. Obok niego siedział pies. Ktoś z przechodniów usiłował obudzić mężczyznę, ale wtedy zwierzę rzuciło się na niego i ugryzło. Na miejsce przybyła powiadomiona przez poszkodowanego policja. Kiedy dostrzeżono, że pies zachowuje się agresywnie, policjanci wezwali pracownika schroniska dla zwierząt. Jemu również nie udało się uspokoić czworonoga.
     Obudzony pijany mężczyzna szczuł psem policjantów i inne osoby stojące obok.
     - Pies zaatakował kilka osób: policjanta, kierowcę autobusu i pracownika schroniska. Na szczęście rany były niewielkie - powiedział zastępca Komendanta Miejskiego Policji Krzysztof Święcicki.
     Policjanci strzałem z pistoletu ranili psa. Został uśpiony już w schronisku. Nietrzeźwy właściciel agresywnego czworonoga trafił do izby wytrzeźwień. Teraz jest przesłuchiwany.
J
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • w bialy dzien na oczach kilkorga ludzi ZAMORDOWANO psa. gdzie obroncy zwierzat? "Animalsi" powinni zlozyc wniosek do prokuratury o wszczecie postepowania karnego. takie przestepstwa scigane sa z urzedu. znany jest przypadek, gdy wlasciciel kota (domowego) uspil go i dostal 3 lata w zawiasach. dziwne... policji wszystko mozna?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  elbinger(2001-06-21)
 • Jeżeli pies atakuje, ponieważ został do tego sprowokowany komendą właściciela, to należy go unieszkodliwić! Tylko dlaczego postrzelono psa a nie postrzelonego właściciela?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-06-21)
 • Policjant zapewne celował we własciciela, a że z celnością kiepsko, oberwała psina.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-06-21)
 • Wielokrotnie przysłuchiwałam się rozmowom policjantów z młodzieżą, przestępcami bądź podejrzanymi i zaobserwowałam brak szacunku (zarówno z jednej jak i drugiej strony), używanie wulgaryzmów, jednoznaczne obraźliwe uwagi itp. „Nie dziwota” że pijany mężczyzna był przekonany o zagrożeniu jakie stanowili dla niego Panowie Policjanci i wydał odpowiednią komendę psu.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczennica(2001-06-21)
 • i wydal odpowiednia komende psu. Uczennico i andrzejku- dajcie sobie na wstrzymanie...
 • Jeżeli właściciel psa spał to po co go chciano obudzić, wiadomo pies broni właściciela.Policja i gapie sprowokowali całe zajście.Policja powinna być pociągnięta do odpowiedzialności za zamordowanie wiernego przyjaciela człowieka!Zrobili sobie tanie widowisko! Szkoda tylko że pies zrobił małe ranki, gdyby wiedział że nie będzie za kilka minut żył powinien rozszarpać kilka dup za zaczepianie go!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Halina(2001-06-22)
 • Stanął w obronie swego pana i za to stracił życie! Co zawinił pies? Czy interwencja była niezbędna? Musiała się odbyć natychmiast i bezzwłocznie? Czy pies zagrażał życiu lub zdrowiu kogokolwiek? Wezwać trzeba było HYCLA a nie policjanta, choć wielu z nas nie widzi różnicy!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Andrzej(2001-06-22)
 • Policjanta należy ukarać za to że stralał z pistoletu do psa. No gdyby strzelał z czołgowej armaty to interwencja była by uzasadniona... i może by skutecznie trafił!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Drzazga(2001-06-22)
 • Panie " " jeśli chce Pan aby Pana uwagi były respektowane życzyłabym sobie wiedzieć kto ma jakiekolwiek zastrzeżenia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczennica(2001-06-22)
 • Panie " " jeśli chce Pan aby Pana uwagi były respektowane życzyłabym sobie wiedzieć kto ma jakiekolwiek zastrzeżenia.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  uczennica(2001-06-22)
 • Ciekawy jestem co bys panie Andrzeju zrobil gdyby to na Ciebie rzucil sie pies...i czy w takiej sytuacji tez bys byl taki madry jak w swojej wypowiedzi.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  KIelich(2001-06-22)
 • Niestety policja jest tak slaba ze moze jedynie walczyc ze zwiezetami a nie z prawdziwymi przestepcami do tego maja oni za malo odwagi .
Reklama