UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Zaszczytem dla mnie było w imieniu uczniów odczytanie pożegnania dyr Zbigniew Adamczyka w trakcie uroczystości pogrzebowych. Byłem wtedy uczniem Technikum Mechanicznego dla Młodzieży Niepracujące. Po śmierci dyr Adamczyka w niedługim czasie zmarła jego Żona. Wiele wspaniałych wspomnień mam z okresu nauki w tej szkole. Po jej ukończeniu skończyłem studia na Politechnice Gdańskiej a następnie na Akademii Medycznej. Twierdzenie że szkoła nie przygotowywała do studiów jest błędne. Wśród nauczycieli należałoby wymienić również Zbigniew Cybulskiego - historia, nauczycieli zawodu Pan Włodzimierz Besel czy Pan Łopatyn. Serdecznie pozdrawiam wszystkich absolwentów poddając pomysł zorganizowania spotkania.
  • Nie Zbigniew, tylko prof. Ryszard Cybulski. Członek PTTK. Do PTTK przyprowadził dużą grupę uczniów, którzy są czynnymi członkami do dzisiaj. Należy pamiętać, że wśród uczniów, są osoby bardzo zdolne, którym nie przeszkadza słaby nauczyciel. Do takich na pewno należał Pan. Prof. Ryszard Cybulski przeprowadził się do Gdańska. Co do kadry nauczycielskiej, to był jeszcze prof. Zygmunt Nowek, zmarły w 2000 roku.
Reklama