UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Za takie pieniądze lepiej kupić dom z rynku wtórnego. Są oferty gdzie za 4/5tyś m2 można kupić. ..
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    56
    10
    Ceny(2022-02-17)
  • @Ceny - Skoro Cię stać na dom to nie marudź i kup.
  • @Ceny - Domek 120 m2 po 5 tys. za metr to 600 tys. plus do tego remont 300 tys. to jest 900 tys. równa się biznes stulecia. Kupując mieszkanie z rynku wtórnego dolicz 50 % ceny zakupu jako koszt generalnego remontu to samo zastosowałem do rzeczonego domku.
  • Jak kupujesz ruderę do generalnego remontu za 5tys za m2 to gratuluje. Pokaż wyliczenie za mieszkanie gdzie kupujesz deweloperkę a musisz wykończyć całe mieszkanie. I jak ty to liczysz że remont wynosi cie 50% ceny zakupu? śmiechłem :D
  • @Fer - www.portel.pl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    1
    ZwolennikPO(2022-02-18)
  • Ceny takich domków w elblągu to minimum 800 tysięcy za stan deweloperski z działką około 500 m2.Wykończenie takiego domu to 2 tysiące za metr więc masz 240 tysięcy. Do tego dolicz robociznę wykończenia to masz jakieś 50-70 tysięcy jak bierzesz dobrych fachowców. Dolicz ogród, ogrodzenie, brama, droga na posesji, to bym doliczył kolejne 70 tysięcy. Więc już wychodzi lekko 1200000.Sama dobrej jakości pompa ciepła kosztuje ze 30 tysięcy minimum, a jak idziesz w głębinową to trzeba liczyć około 100 tysięcy (może z zapasem, ale może wyjść tak, że na styk Ci wyjdzie)plus fotowoltaika i agregat na energie. Bo porównując mieszkanie deweloperskie należy też porównać do nowego domu a nie starego do remontu :)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    1
    kapusta(2022-02-18)
  • @Ceny - Dokładnie. .. Nigdy nie kupiłbym tego za 400 w stanie surowym. .. .Za 600 mam chatę za Elblągiem bez czynszu
Reklama