UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Ceny deweloperki w Elblągu poszły o 100% w górę w ciągu 6 lat (osiedle Sadowa - pierwszy budynek chodził po 3300 - 3600 zł/m2 w 2016 r. )Dziękujemy wam dzielni rządzący, dziękujemy Rado Polityki Pieniężnej!)
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    81
    19
    zz3@ww45(2022-02-17)
  • @zz3@ww45 - NIE - to dzięki takiemu elektoratowi jak ty Elbląg upada, to ty i tobie podobni zniszczyliście to miasto.
  • @zz3@ww45 - Bolszewicka forma socjalizmu kosztuje ! Kelner Pinokio przyniósł rachunek za dojną zmianę, od 2016,który dowcipnie nazwał wolskim wałem. Lud wyje z zachwytu w ekstatycznym uniesieniu patriotycznym dumny z faktu, że zapłaci wysokie podatki pod nazwą składka zdrowotna. .. a inflacja nie przekroczy skromnych 20%. .. Wiwat Populizm i Socjotechnika !
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    14
    10
    GłębokaMyśl(2022-02-17)
  • @GłębokaMyśl - Skladka zdrowotna zostala podniesiona dla tych co duzo zarabiali a na nich placili miej zarabiajcy pewnie do tych pierwszych sie zaliczasz
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    6
    waluciarz(2022-02-17)
  • Ja zniszczyłem to miasto? W jaki sposób zniszczyłem to miasto? :D "Ty i tobie podobni", czyli jacy? Z chęcią poznam szczegóły :D
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    @zz3@ww45(2022-02-17)
  • @zz3@ww45 - Co ma RPP do cen mieszkań? To chyba developerzy złodziejsko ustalają takie ceny i ogromny popyt. W Gdańsku sprzedają się nawet za 25 tys. za m2.W Ełku czy Olsztynie nie dziwi 10 tys. za m2.W Elblągu jest jest względnie.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    5
    Marcin87(2022-02-17)
  • @Marcin87 - Ustala stopy procentowe. Niskie stopy = tani kredyt = górka mieszkaniowa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    3
    @zz3@ww45(2022-02-17)
  • @zz3@ww45 - To prawda, a nawet za 2800zl, No ale tez ten sam deweloper postawił kolejne mieszkania np na ul Dąbrowskiego, gdzie cena za m2 to już 7900zl
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    7
    MilaKa(2022-02-17)
  • @@zz3@ww45 - Geniuszu, powinieneś zostać prezesem NBP wtedy by się żyło łatwiej, mieszkania byłyby tanie i wszyscy byliby zadowoleni.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    1
    Alejaja(2022-02-17)
  • @zz3@ww45 - To były pierwsze mieszkania, tak deweloperzy robią potem ceny szybują. 6 lat policz tylko 5% roczny wzrost cen mieszkań to już masz 30% więcej, nie myl z inflacją. Inflacja jest wyliczana np. z cen mieszkań, buraków, soli i szyn kolejowych. Następna sprawa to, kto tam pracował za ile i na jakiej umowie.
Reklama