UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jestem zdumiony i pełen szacunku dla wykonawców prac. Nie spodziewałem się tak sprawnej realizacji inwestycji. Przekop pewnie stworzy możliwości do rozwoju czegoś tam. Ale to tylko możliwości. Czy zostaną wykorzystane zależeć będzie od wielu spraw i ludzi. Znałem wiele firm, które bankrutowały i ludzi którzy kończyli w rynsztoku mając duże możliwości. Czas pokaże czy przekop to zagrożenie i bezsens czy możliwości, które zostaną wykorzystane. Ciągłe spory wierzących i niewierzących w sukces to jak wojna religijna. Nie wiem jak będzie ale wszystkie prognozy związane z wpływem przekopu na gospodarkę uważam za niewiarygodne z wyssanymi z palca szacunkami możliwości i pisane na zamówienie polityczne. Bzdury pisane dla dobrego samopoczucia zleceniodawcy.
  • @Cz - A potem będzie tak jak z 500+. Jeśli będzie sukces to znajdzie się jego wielu ojców.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    3
    0
    LucynaŁupina(2022-01-06)
  • @Cz - Kapitanowie wszystkich statków uwielbiają wyzwania polegające na wpływaniu do portu leżącego na rzece 10 km od otwartych wód, największy ich entuzjazm budzi możliwość płącenia za usługi holowników. .. Porozmawiaj dobry człowieku z kapitanami barek pływających z Elbląga przez Zalew, jak oni oceniają wiekopomny pomysł by port zagnieździć w obecnym miejscu ? Jak postrzegają nawigację na rzece Elbląg ? Barki to pikusie przy średniej wielkości kontenerowcach, które ma obsługiwać parking dla TiRów. .. No, chyba, że parking dla TiRów będzie się specjalizował w jednostkach 1 TEU, wtedy wszystko jest jasne i proste. Bardzo mi się podoba ta opinia:"Nie wiem jak będzie ale wszystkie prognozy związane z wpływem przekopu na gospodarkę uważam za niewiarygodne z wyssanymi z palca szacunkami możliwości i pisane na zamówienie polityczne. Bzdury pisane dla dobrego samopoczucia zleceniodawcy. "Słusznie objawiasz o szlachetny. Zatem wolska utopiła 3 000 000 000 zł na rybkę. .. żeby miało to pozory sensu dorzucimy pewnie jeszcze 1 500 000 000 zł. .. No i zobaczymy, czy było warto. .. Żyjemy w bardzo bogatym kraju. Dobrze, że dzięki wolskiemu ładowi żónt będzie mógł finansować takie piękne, socjalistyczne misie. .. znaczy inwestycje.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    1
    GłębokaMyśl(2022-01-07)
Reklama