UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nie denerwujcie się tak. Nie chodzi o 500+, czy inne polityczne pierdoły. Hala na Elzamie praktycznie nie istnieje - połowa zagrodzona, wyprzedaże, NOMI zdechło, Alstom a w zasadzie GE wypieprzy 1500 dobrze zarabiających dusz. Pamiętam jak kilka lat temu na Andrzejki trzeba było zaklepywać miejsca w knajpkach, czy dyskotekach - dzisiaj idziesz i są puchy. Miasto się wyludnia w zastraszającym tempie i urzędasy o tym wiedzą i to widzą. Ale co mają powiedzieć, zrobić? To równia pochyła i kula już się toczy. Te osoby co je zwolnią z GE to co zrobią? Pójdą na zasiłek? Nie - wyjadą z Elbląga i to z całymi rodzinami. Czyli średnio do 2017 roku Elbląg opuści dodatkowo 4500 dusz. Miasto nie powinno zajmować się pierdołami typu handel i usługi ( tym zajmą się ludzie) - UM powinien za wszelką cenę pozyskiwać inwestorów tworzących produkcję, ale oczywiście normalnych inwestorów a nie takich typu Meble W. .. ik, czy Zakład Sprzątania C. .. er wykorzystujących ludzi za najniższą.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    46
    1
    Gawel(2016-02-09)
  • Do goscia co pisze o GE. Tak sie sklada, że mialem okazje w GE pracowac i wnioski sa takie, jak masz konkurencję to nie ma lepszego sposoby na jej zniszczenie, jak ja kupic. .. :) Inna rzecz, że w Alstomie jezeli nie byłeś z kliki rodzinnej czytaj- matka albo ojciec pracuja i kolejno wkrecaja cale stado rodzinne, życie. .. Poznacie drodzy Alstomowicze co to znaczy naprawde zapierd., przez takich jak wy tzn, wkreconych poprzez wsparcie rodziny ja musialem wyjechac do Gd, moja zona niestety nie ma pracy, co z tego ze oboje mamy studia chociaz w tym syfie i tak nic nie znacza(aha, teraz jest moda na doktoraty, ale za moment tez sie skonczy) wiec nie narzekac tylko szukac pracy gdzie indziej moze na Śląsku tylko kto spłaci te wasze Fabie, Noty i Avensisy biedaki:) Oczywiscie nie zyczę nikomu utraty pracy, ale to co powyzej opisałem jest niestety prawdą. .. To smutne
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    7
    0
    poczucsięjakwydymany(2016-02-09)
Reklama