UWAGA!

Zakochaj się filmowo!

Kino Światowid zaprasza wszystkich zakochanych na wyjątkowy wieczór walentynkowy pn. „Zakochaj się filmowo!”. 14 lutego wyświetlona zostanie komedia romantyczna „Pytając o miłość”, będą również konkursy, a także pokazy tańca, biżuterii oraz najnowszych trendów fryzjerskich i kosmetycznych.

W Walentynki kino Światowid zaprasza wszystkich kinomanów, zarówno już zakochanych, jak i tych tęskniących za wielkim uczuciem, na wieczór z niespodziankami i komedią romantyczną „Pytając o miłość”. Będzie to wieczór pod hasłem „Zakochaj się filmowo!”.
     Na widzów czekać będzie wiele atrakcji: walentynkowy konkurs, w którym będzie można wygrać zaproszenia na kolację do restauracji, pizzerii, kosmetyki, bieliznę, słodycze; pokaz tańca, pokaz pięknej biżuterii, pokaz najnowszych trendów w fryzjerstwie i zdobieniu paznokci, prezentacja kosmetyków oraz produktów do stylizacji włosów, a także możliwość zrobienia wyjątkowego, zakochanego zdjęcia,
     Goście zostaną poczęstowani lampką wina, specjalną walentynkową kawą oraz tradycyjnie już słodkim serduszkiem. Będą też mieli okazję zobaczyć wystawę Wacława Wantucha „Akt”.
     Cena biletu na walentynkowy wieczór to 10 zł. Rezerwacje są przyjmowane pod nr tel. 055 611 20 68 lub 611 20 76.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama