UWAGA!

Zaproszenia na fantastyczny maraton!

Elbląg, Kadr z filmu „Babylon A.D.”
Kadr z filmu „Babylon A.D.”

Multikino zaprasza miłośników science fiction na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego zobaczyć będzie można: „Doomsday”, „Jestem legendą” i premierowy „Babylon A.D.”. Maraton już w najbliższy piątek (19 września) o godz. 22. Dla naszych Czytelników mamy do wygrania dwa podwójne zaproszenia. Sprawdź, czy wygrałaś/wygrałeś.

Doomsday
     Śmiertelna plaga, znana jako Virus Reaper, wybuchła zabijając setki tysięcy ludzi. W desperacji brytyjski gubernator ewakuuje z zakażonego obszaru niezainfekowanych ludzi, po czym buduje ścianę, która ma odseparować skażony teren. Trzydzieści lat później ściana ciągle stoi, zaś o całym incydencie zapomniano, aż do momentu, gdy wirus atakuje ponownie. Gubernator decyduje się wysłać specjalny zespół dowodzony przez major Eden Sinclair, do skażonej strefy w celu zbadania możliwości znalezienia lekarstwa.
     Scenariusz i reżyseria Neil Marshall. Obsada: Rhona Mitra, Malcolm McDowell, Bob Hoskins. Wielka Brytania, 2008.
     
     Jestem legendą
     Akcja filmu rozgrywa się w scenerii zniszczonego Nowego Jorku. W wyniku tajemniczej zarazy ludzie na całym świecie zostali zamienieni w mutanty. Chorobie nie uległ jedynie główny bohater Robert Neville, który staje się celem ataków pragnących za wszelką cenę go zniszczyć krwiożerczych potworów.
     Reżyseria Francis Lawrence, scenariusz: Mark Protosevich , Akiva Goldsman. Obsada: Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson. USA, 2007
     
     Babylon A.D.
     Akcja filmu toczy się w niedalekiej przyszłości. Toorop jako najemny żołnierz brał udział w niejednej walce i przeżył wojny, które od początku XXI wieku dokonały spustoszeń na całym świecie. Rządząca Europą Wschodnią mafia powierza mu delikatną misję – musi przewieźć z Rosji do Nowego Jorku tajemniczą dziewczynę o imieniu Aurora i przekazać ją w ręce pewnego potężnego zakonu…
     Reżyseria: Buf Compagnie, Mathieu Kassovitz, scenariusz Mathieu Kassovitz. Obsada: Vin Diesel, Michelle Yeoh, Gerard Depardieu, Charlotte Rampling. USA, Francja, 2008.
     
     Podwójne zaproszenia na Nocny Maraton Filmowy wygrali: Emilia Lewandowska i Tomasz Chabowski. Gratulujemy. Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama