UWAGA!

Bajkowo w Światowidzie

Centrum kultury Światowid zaprasza w piątek 28 września na spotkanie w krainie bajek i baśni. Na najmłodszych czekać będą osoby, które na co dzień piszą bajki i je ilustrują. O życiu Hansa Christiana Andersena opowie znana elbląska bajkopisarka Wioletta Piasecka.

Bajkowe spotkania to nowy projekt Światowida skierowane do dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także ich rodziców. - Przygotowaliśmy szereg konkursów plastycznych i literackich, a najciekawsze prace zostaną wydane w formie książeczki - zapowiada Małgorzata Zawół z Centrum kultury Światowid.
     28 września w małej sali kinowej odbędą się dwa bajkowe spotkania - o godz. 9 i 11. Bajkopisarka Wioletta Piasecka opowie dzieciom o życiu Andersena i przeczyta im mniej znane bajki pisarza. - Wioletta Piasecka jest pasjonatką życia i twórczości Andersena - wyjaśnia Małgorzata Zawół.
     Projekt cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że na pierwsze spotkanie nie ma już wolnych miejsc. Ale będą następne: 6 października, 20 października, 10 listopada, 7-8 grudnia.
     Ilość miejsc jest ograniczona. Organizatorzy proszą zainteresowane dzieci i rodziców o kontakt z Małgorzatą Zawół; tel. 055 611 20 59 lub mailowo -malgorzata.zawol@swiatowid.elblag.pl.
     Projekt realizowany jest w ramach Programu Operacyjnego Promocja Czytelnictwa ogłoszonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.
     Mówi koordynatorka projektu Małgorzata Zawół z Centrum Kultury Światowid:
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kultura

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama