UWAGA!

Inauguracja Akademii Dziecięcej 2013/2014

 
Elbląg, Inauguracja Akademii Dziecięcej 2013/2014

W sobotę, 26 października o godz. 10 w Auli Uczelni przy al. Grunwaldzkiej 137 odbędzie się uroczysta Inauguracja Akademii Dziecięcej PWSZ w Elblągu.

Po raz czwarty w akademickich ławach Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej w Elblągu zasiądzie 100 żaków w wieku 6-8 lat. Podczas spotkania mali studenci złożą uroczyste ślubowanie oraz otrzymają indeksy, potwierdzające ich przynależność do braci studenckiej.
       Po uroczystej Inauguracji wykład pt.: „Czym zajmuje się Parlament Europejski” dr Krzysztof Sidorkiewicz.
       Zadaniem Akademii Dziecięcej powstałej przy PWSZ w Elblągu jest rozwijanie intelektualnego i twórczego potencjału najmłodszych. Stosując metody zabawowe nauczyciele akademiccy prowadzą dla małych żaków wykłady połączone z dyskusją, warsztaty i inne formy spotkań. Dzieci mogą rozwijać swoją pasję i umiejętności poznając między innymi: biologię, języki obce, informatykę, matematykę oraz biorąc udział w zajęciach muzyczno-ruchowych. Przewidujemy również zajęcia z innych dziedzin, które w trakcie spotkań ujawnią dodatkowe predyspozycje małych studentów. Duże zróżnicowanie tematyczne oraz aktywny udział dzieci w profesjonalnie przygotowanych zajęciach dostarczą im licznych wrażeń, przyczynią się do rozwoju różnorodnych umiejętności i zainteresowań.
      
Biuro Promocji i Współpracy z Zagranicą, PWSZ w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama