Elbląg Restauracja Finka mieszcząca się w Domu Klubowym na polu golfowym Sand Valley Golf Resort w miejscowości

Restauracja Finka mieszcząca się w Domu Klubowym na polu golfowym Sand Valley Golf Resort w miejscowości Rzeczna( koło Pasłęka)  poszukuje osoby na stanowisko: POMOC KUCHARZA

POMOC KUCHARZA

Miejsce pracy: Rzeczna, koło Pasłęka

GŁÓWNE OBOWIĄZKI:

·         pomoc w przygotowywaniu potraw

·         współpraca z pozostałym personelem gastronomii

·         przestrzeganie norm i standardów panujących w miejscu pracy

WYMAGANIA:

·         mile widziane aktualne badania sanitarno-epidemiologiczne

·         umiejętność pracy w zespole

·         utrzymanie czystości w miejscu pracy

·         sumienność i zaangażowanie

OFERUJEMY:

·         zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie- praca sezonowa

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesyłanie CV  na adres email:

office@sandvalley.pl bądź kontakt pod numerem telefonu 516065706

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Branża:
Gastronomia

Adres:

Sand Valley Company Sp. z o.o., ul. Rzeczna, Sand Valley 23

Tel.:

79 XXX XX XX (pokaż)

Wynajmę hale w Elblągu o powierzchni  210m2 Lokale  nadają  się na : magazyny, hurtownie, produkcje,

Wynajmę hale w Elblągu o powierzchni  210m2 Lokale  nadają  się na : magazyny, hurtownie, produkcje, warsztaty    i. t.p.

SPRZEDAM WIANKI

SPRZEDAM Nissana Qashqaia 2010 rokpojemność 1,6 benzyna, przebieg 140000 kmREZERWACJA

SPRZEDAM

Nissana Qashqaia 2010 rok

pojemność 1,6 benzyna, przebieg 140000 km

REZERWACJA

Pomoc Drogowa Elbląg 24h Laweta SiódemkaZajmujemy się pomocą drogową 24 godziny 7 dni w tygodniu. Jesteśmy firmą

Pomoc Drogowa Elbląg 24h Laweta Siódemka

Zajmujemy się pomocą drogową 24 godziny 7 dni w tygodniu. Jesteśmy firmą specjalizującą się w pomocy drogowej, oraz:

  • -pomoc drogowa
  • -holowanie samochodów
  • -odpalanie aut na kable
  • -dowóz paliwa
  • -zmiana koła, drobne naprawy
  • -transport maszyn budowlanych i rolniczych
  • -transport łodzi

Zapewniamy fachową pomoc pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży motoryzacyjnej.

aleja Grunwaldzka 4,82-300 Elbląg

Doradca ds. blacharsko - lakierniczych – HADM Gramatowski

Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:

ELBLĄSKIE CENTRUM MIĘSNE EL-HURT ZATRUDNI KASJERKĘ-FAKTURZYSTKĘ
ELBLĄSKIE CENTRUM MIĘSNE ''EL-HURT'' ZATRUDNI KASJERKĘ-FAKTURZYSTKĘ