UWAGA!

Oferty przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych. Jeśli nie masz 18 lat, to idź lepiej odrobić lekcje albo pograć w piłkę.
Pokaż wyszukiwarkę ogłoszeń Liczba ogłoszeń w serwisie: 3362

Ogłoszenia premium

Ogłoszenia Premium zapewniają nawet do kilku razy więcej odpowiedzi.
Premium
Elbląg SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie

Sam. osoboweWykonam usługę Ogł. nr 945864
z 29 października

SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF

-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie Serwis Olejowy Ozonowanie Nowy Czynnik 1234yf R134a

-Auto Naprawa Hamulce Zawieszenia Serwisy Olejowe Bieżące Naprawy Rozrządy

-Wulkanizacja Wymiana Opon Wywarzanie Naprawy Opon 

-Konserwacja Podwozia Przygotowywanie Aut Do Przeglądów  Technicznych

-Skup Samochodów Również Możesz Sprzedać Swoje Aut

WSZYSTKIE NAPRAWY STARAMY SIĘ ROBIĆ NA BIERZĄCO BEZ KOLEJEK 

Do Każdej Wymiany Kół Płyn  Zimowy Do Spryskiwaczy GRATIS

Premium
Elbląg SERWIS OPON WULKANIZACJA CZUPRYN SERWISElbląg pułkownika dąbka 215 (teren byłej fabryki domów)Wymiana

Sam. osoboweWykonam usługę za 1 234 zł Ogł. nr 945545
z 27 października

SERWIS OPON WULKANIZACJA  CZUPRYN SERWIS

Elbląg pułkownika dąbka 215 (teren byłej fabryki domów)

Wymiana opon-Wyważenie kół-Sprzedaż opon nowych, używanych

-Naprawa kół

-Zbieżność-geometria

-Partner platformy OPONEO

-zamówienia opon z dostawą i montażem na platformie oponeo

Premium
Elbląg Dacia Duster 1.6i 115KM produkcja 2019NawigacjaPodgrzewane FoteleCzujniki Cofania100% Oryginalny Przebieg100%

Sam. osoboweSprzedam za 47 999 zł Ogł. nr 945853
z 28 października

Dacia Duster 1.6i 115KM produkcja 2019

Nawigacja

Podgrzewane Fotele

Czujniki Cofania

100% Oryginalny Przebieg

100% Bezwypadkowa

Premium
Elbląg Sprzedam samochód osobowy, Skoda Super b II w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbana.

Sam. osoboweSprzedam za 31 500 zł Ogł. nr 945093
z 23 października

Sprzedam samochód osobowy,     Skoda Super b II w bardzo dobrym stanie technicznym, zadbana.

Premium
Elbląg AUTO SPA ZAPRASZAZABEZPIECZ SWÓJ LAKIER NA OKRES JESIENNO - ZIMOWYKompleksowe przygotowanie samochodu do

Sam. osoboweWykonam usługę za 150 zł Ogł. nr 945218
z 25 października

        AUTO  SPA  ZAPRASZA

ZABEZPIECZ SWÓJ LAKIER NA OKRES JESIENNO - ZIMOWY

  • Kompleksowe przygotowanie samochodu do sprzedaży dla klientów indywidualnych, komisów 
  • Obsługa samochodów flotowych, osobowych, dostawczych  w zakresie utrzymania bieżącego porządku

  • Powłoki kwarcowo – ceramiczne

  • Korekta lakieru, korekta reflektorów

  • Pranie tapicerki samochodowej

  • Czyszczenie tapicerki skórzanej 

  • Zabezpieczenie lakieru woskiem / maszynowo

  • Zapraszamy do kontaktu i współpracy

    Czynne: pn- pt 8.00- 16.00 Sobota  8.00- 12.00

    Elbląg Piławska 2

Motoryzacyjne   [ 353 ogł. ]

Elbląg Ford Focus 1,5Dieselek 120KM 2019Rok Bardzo Dobry Stan Świeżo Sprowadzony-Wspomaganie Kierownicy Halogeny Ledy

Sam. osoboweSprzedam za 34 900 zł Ogł. nr 945865
z 29 października

Ford Focus  1,5Dieselek  120KM 2019Rok Bardzo Dobry Stan Świeżo Sprowadzony

-Wspomaganie Kierownicy Halogeny Ledy  Wielofunkcyjna Kierownica

-Poduszki Powietrzne Abs Central Zamek Tempomat

-Sprawny  Klimatronik  Radio  Alufelgi Nawigacja  Kolorowy dotykowy wyświetlacz     

Auto świeżo sprowadzone  Możliwość Sprawdzenia na dowolnej stacji diagnostycznej

Nowa Polisa Oc i Przegląd Techniczny 07.2027R 

Elbląg RENAULT TWINGO1.2 Benzyna2008 rPrzebieg 125 tyś. kmZADBANY

Sam. osoboweSprzedam za 4 999 zł Ogł. nr 945859
z 29 października

RENAULT TWINGO

1.2 Benzyna

2008 r

Przebieg 125 tyś. km

ZADBANY

Sam. osoboweSprzedam za 3 800 zł Ogł. nr 945991
z 29 października

Ford Focus kombi diesel 1800cm3 ekonomiczny rocznik 2003 moc 115 KM przebieg 297000 km. Przegląd i OC aktualne. Nowy akumulator. Komplet kół letnich i zimowych. Stan dobry, auto w ciągłej eksploatacji.

Opony i felgiSprzedam za 100 zł Ogł. nr 945980
z 29 października

Witam sprzedam dwie opony zimowe o rozmiarze 205/55r16 z roku 2021 cena za 2 szt 100 zl

Części i akcesoriaSprzedam za 240 zł Ogł. nr 945857
z 29 października

Sprzedam Nowe amortyzatory tylnie do Ford Focus lub C max rocznik 2011 i dalsze roczniki - są nowe zakupione omyłkowo bez paragonu firmy MOTOCRAFT FORD ( bardzo dobra jakość ) DABYB nr 2005873 Polecam i zapraszam do zakupów. Cena do negocjacji.
Premium
Elbląg Dacia Duster 1.6i 115KM produkcja 2019NawigacjaPodgrzewane FoteleCzujniki Cofania100% Oryginalny Przebieg100%

Sam. osoboweSprzedam za 47 999 zł Ogł. nr 945853
z 28 października

Dacia Duster 1.6i 115KM produkcja 2019

Nawigacja

Podgrzewane Fotele

Czujniki Cofania

100% Oryginalny Przebieg

100% Bezwypadkowa

Elbląg MAZDA 6 SILNIK : 1.8 120KM (WOLNOSSĄCY)DOBRA WERSJA WYPOSAŻENIA! ZERO RDZY!

Sam. osoboweSprzedam za 16 999 zł Ogł. nr 944518
z 28 października

MAZDA 6 

SILNIK : 1.8 120KM (WOLNOSSĄCY)

DOBRA WERSJA WYPOSAŻENIA! ZERO RDZY!

Elbląg RENAULT CAPTURSILNIK : 1.2 Benzyna 120KMSKRZYNIA : AUTOMATYCZNA!POLSKI SALON! 98 TYS. KM PRZEBIEGU!

Sam. osoboweSprzedam za 33 999 zł Ogł. nr 944513
z 28 października

RENAULT CAPTUR

SILNIK : 1.2 Benzyna 120KM

SKRZYNIA : AUTOMATYCZNA!

POLSKI SALON! 98 TYS. KM PRZEBIEGU!

Elbląg Dacia Duster 1.6 Benzyna + LPG | 2012 | Zadbana | Udokumentowany serwis

Sam. osoboweSprzedam za 13 800 zł Ogł. nr 945788
z 28 października

Dacia Duster 1.6 Benzyna + LPG | 2012 | Zadbana | Udokumentowany serwis

Elbląg FORD MONDEO1.8 TDCI2009 rStan BDB

Sam. osoboweSprzedam za 9 900 zł Ogł. nr 944775
z 28 października

FORD MONDEO

1.8 TDCI

2009 r

Stan BDB

Reklama
Ogłoszenia z danego dnia pokazywane są w nast. kolejności - podbite premium, premium, podbite komercyjne, komercyjne, podbite ekspresowe, ekspresowe płatne kartą, BLIKIEM lub przelewem internetowym, płatne SMS-em i na końcu darmowe.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść i formę ogłoszeń
Infolinia działu ogłoszeń: 55 235 39 76 pon. - piątek, godz. 8.30 - 16.30
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl