Domy mieszkalneSprzedam za 990 000 zł Ogł. nr 919779
z 13 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * * 

POLECAMY! NOWOCZESNY, WOLNOSTOJĄCY DOM PARTEROWY Z PRZEPIĘKNYM OGRODEM

  • o pow. 119,70 m2, działka 3011m2, garaż, taras
  • nowoczesny dom z pompą ciepła
  • panele fotowoltaiczne o mocy ponad 9kw
  • Nowotki, gm. Elbląg

Więcej na stroniehttps://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02934/

 

Na sprzedaż oferujemy nowoczesny, wolnostojący dom parterowy o powierzchni użytkowej 119,7 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 3011 m² w spokojnej i zielonej miejscowości Nowotki, w gminie Elbląg. Dodatkowo garaż w bryle budynku o pow.24,70 m2.To miejsce idealne dla osób poszukujących ciszy, prywatności i kontaktu z naturą, a jednocześnie ceniących sobie wygodny dojazd do miasta.

 

Dom został zaprojektowany z myślą o komforcie codziennego życia. Sercem nieruchomości jest jasny i przestronny salon połączony z nowoczesną, otwartą kuchnią, która została wyposażona w zabudowę oraz wysokiej klasy sprzęt AGD, w tym piekarnik, płytę indukcyjną, zmywarkę oraz dwudrzwiową lodówkę z dystrybutorem lodu. Wnętrze uzupełniają trzy ustawne sypialnie, łazienka z WC oraz dodatkowa toaleta, co zapewnia wygodę dla całej rodziny. Z salonu prowadzi wyjście na taras, który stanowi idealne miejsce do wypoczynku. Dodatkowym atutem jest poddasze z zaprojektowaną otwartą przestrzenią, dającą możliwość aranżacji kolejnego pokoju według własnych potrzeb.

 

Budynek wyposażony jest w nowoczesne, energooszczędne rozwiązania. Ogrzewanie podłogowe zasilane pompą ciepła zapewnia komfort cieplny przy minimalnych kosztach eksploatacji, a dodatkowy narożny kominek tworzy przytulną atmosferę i może pełnić funkcję wspomagającą w chłodniejsze dni. Zainstalowana instalacja fotowoltaiczna o mocy ponad 9 kw znacząco obniża koszty utrzymania domu, dzięki czemu właściciele ponoszą jedynie podstawowe opłaty stałe za energię, wodę oraz wywóz nieczystości. Roczny podatek od nieruchomości wynosi około 230 zł.

 

Duża działka została starannie zagospodarowana i ogrodzona. Znajdują się na niej liczne nasadzenia drzew owocowych, takich jak jabłonie, grusze, śliwy, czereśnie i wiśnie, a także krzewy malin i porzeczek, co nadaje temu miejscu wyjątkowy, naturalny charakter. Na posesji przygotowano również przestrzeń rekreacyjną dla dzieci, a całość uzupełnia kamienny podjazd oraz brama wjazdowa. Dla bezpieczeństwa mieszkańców zainstalowano monitoring z pięcioma kamerami oraz system alarmowy. Nieruchomość posiada dostęp do sieci wodociągowej i elektroenergetycznej, a na jej terenie znajduje się własne szambo z odsączeniem, opróżniane średnio raz w roku.

 

Lokalizacja zapewnia szybki dostęp do infrastruktury – szkoła i przedszkole w Nowakowie znajdują się w odległości około pięciu minut jazdy, a do centrum Elbląga można dotrzeć w około dwanaście minut. W niedalekiej odległości, zaledwie około jednego kilometra od domu, znajduje się rzeka Nogat, oferująca możliwość wypoczynku, kąpieli oraz wędkowania.

 

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 1,23 %.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowania kredytu do potrzeb.

 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
120 m²
Liczba pięter:
Parterowy
Cena:
990 000 zł   (8 250,00 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Elbląg
Typ budynku:
wolnostojący
Rok budowy:
między 2011 a 2020 r.
Kontakt

Adres:

ABC Nieruchomości, Elbląg, Wyżynna 9

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.abcn.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży domów mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg SPRZEDAM OPONY LETNIE195/55/15

Opony i felgiSprzedam za 100 zł Ogł. nr 919773
z 13 maja

SPRZEDAM OPONY LETNIE195/55/15

Premium
Elbląg MAAG Gear jest zaufanym dostawcą przekładni zębatych dla branży cementowej i górniczej, z 110‑letnią

Praca - zatrudnięObsługa biurowa Ogł. nr 918936
z 8 maja

MAAG Gear jest zaufanym dostawcą przekładni zębatych dla branży cementowej i górniczej, z 110‑letnią historią.  

Jako  międzynarodowa organizacja z oddziałami w Polsce, Szwajcarii, Włoszech, Indiach i Stanach Zjednoczonych  kontynuujemy inwestycje w przyszłość oraz wzmacniamy nasze kluczowe kompetencje.

 

PLANISTA/TKA

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  WYPOSAŻONE I

Lokale mieszkalneSprzedam za 195 000 zł Ogł. nr 919108
z 9 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

WYPOSAŻONE I UMEBLOWANE 2-POKOJOWE MIESZKANIE

POŁOŻONE NA DRUGIM PIĘTRZE

ULICA SADOWA, ELBLĄG

 

Premium
Elbląg SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF-Klimatyzacja Nabijanie

Sam. osoboweWykonam usługę Ogł. nr 919516
z 12 maja

SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF