Domy mieszkalneSprzedam za 2 200 000 zł Ogł. nr 920913
z 20 maja

AS  NIERUCHOMOŚCI  POLECA

PENSJONAT W KRYNICY MORSKIEJ.

DOSKONAŁA INWESTYCJA W SUPER CENIE ! ! !

* 13 pokoi z łazienkami.

* Kuchnia + dwie jadalnie.

* Garaż.

* Ogrzewanie i ciepła woda z pieca na opał stały.

* Miejsca parkingowe na posesji.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą wyjątkowa ofertą; to inwestycja z bardzo wysoką stopą zwrotu dla przyszłego nabywcy, położona w znanym kurorcie na Mierzei Wiślanej. Krynica Morska znajduje się między Morzem Bałtyckim, a Zalewem Wiślanym. To urokliwe miasteczko w sezonie turystycznym zapewnia wiele rozrywek i zachęca do zwiedzania ciekawymi miejscami między innymi; latarnia morska, punkt widokowy zwany Wielbłądzim Grzbietem, port, dużo sklepów, stoiska z pamiątkami, restauracje, plaże. Atutem jest możliwość przejęcia prosperującego interesu bez dodatkowych nakładów, ponieważ nieruchomość przeszła gruntowny remont.

Działka ogrodzona efektownym ogrodzeniem z licznymi ozdobnymi nasadzeniami zabudowana jest; domem trzykondygnacyjnym oraz garażem.

W budynku głównym na każdym piętrze pokoje z łazienkami i wyjściem na balkony lub taras.

Na parterze dodatkowo kuchnia i dwie jadalnie dla gości.

Dla wygody i bezpieczeństwa auta można parkować na terenie ogrodzonej posesji.

Zapraszam na prezentację już dziś!

Opiekun oferty; 729-927-874

 

Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego. Transakcja jest ubezpieczona, a oferowana nieruchomość sprawdzona pod względem formalno - prawnym!

informacja nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w niej zawarte mają jedynie charakter informacyjny i mogą ulec zmianie.

 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
240 m²
Liczba pięter:
1
Cena:
2 200 000 zł   (9 166,67 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
13
Lokalizacja:
pow. nowodworski
Typ budynku:
wolnostojący
Rok budowy:
między 1991 a 2000 r.
Kontakt

Adres:

Krynica Morska

Kom.:

72X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.as.nieruchomosci.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  KOMFORTOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 415 000 zł Ogł. nr 919752
z 13 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE

WSZYSTKIE MEDIA Z MIASTA

POŁOŻONE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI

ULICA KRÓLEWIECKA, ELBLĄG

 

Premium

Praca - zatrudnięGastronomia Ogł. nr 919814
z 13 maja

🍽️ Praca w Restauracji "Szalona Gęś" na Starym Mieście w Elblągu! 🍹

zatrudnimy KUCHARZA / KUCHARKĘ

 

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do naszego zgranego zespołu!

Nie musisz mieć dużego doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! 😊

Premium
Elbląg 🚗🔥 Wielka Promocja! Kurs Prawa Jazdy w firmie Joltex już za 2700  zł!

Kursy, szkoleniaWykonam usługę za 2 600 zł Ogł. nr 920580
z 18 maja

🚗🔥 Wielka Promocja! Kurs Prawa Jazdy w firmie Joltex już za 2700  zł! 🔥🚗

Prawo jazdy to swoboda i niezależność! Zdobądź je z nami!

Premium
Elbląg PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

TransportoweWykonam usługę za 100 zł Ogł. nr 920074
z 15 maja

PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

Premium
Elbląg Giełda Pruszcz Gdański - strefa MEBLE zaprasza do współpracy

Stolarsko-mebloweWykonam usługę Ogł. nr 920149