Domy mieszkalneSprzedam za 1 999 000 zł Ogł. nr 919387
z 11 maja

LEVEL NIERUCHOMOŚCI

 

Jedyny taki dom w Elblągu

254,10 m2 

ul. Grodzieńska

 

NIERUCHOMOŚCI NA POZIOMIE

Posiadamy na sprzedaż jedyny taki dom wolnostojący na nowo powstałym osiedlu „ Grodzieńska Residence” w Elblągu o powierzchni 254,1 m2.Budynek znajduje się na dwóch działkach o łącznej powierzchni 718 m2.Dom w stanie deweloperskim, zamkniętym z zagospodarowanym ogrodem oraz zadaszonym tarasem zewnętrznym.

Parter domu składa się z salonu, jadalni, kuchni, spiżarni, winiarni, toalety, pralni, garderoby, oraz wiatrołapu. Dodatkowo dwustanowiskowy garaż w bryle budynku z węzłem cieplnym o powierzchni 49,62 m2  nie wliczone do powyższej powierzchni mieszkalnej.

Piętro domu składa się z trzech sypialni, garderoby, łazienki oraz tarasu o powierzchni 30 m2.

Dużym udogodnieniem w tak przestronnym domu jest zastosowanie windy. Wszelkie dokumenty projektowe związane z pracami sanitarnymi, elektrycznym, architektonicznym oraz konstrukcyjnym do wglądu. Budynek zlokalizowany na osiedlu domów jednorodzinnych w cichej, spokojnej dzielnicy miasta. Dom posiada przyłącze do sieci ciepłowniczej miejskiej. Cały teren ogrodzony, zagospodarowany oraz zabezpieczony roletami antywłamaniowymi. Ten dom po prostu trzeba zobaczyć na żywo.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
254 m²
Liczba pięter:
1
Cena:
1 999 000 zł   (7 870,08 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Elbląg
Typ budynku:
wolnostojący
Rok budowy:
między 2021 a 2026 r.
Kontakt

Kom.:

51X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.levelnieruchomosci.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży domów mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 🌿🌼🌹Tworzymy emocje poprzez dekoracje 🌹🌼🌿

Muzyczno-rozrywkoweWykonam usługę Ogł. nr 919349
z 11 maja

🌿🌼🌹Tworzymy emocje poprzez dekoracje 🌹🌼🌿

Premium

Praca - zatrudnięObsługa biurowa Ogł. nr 918871
z 7 maja

portEl. pl / Softel szuka osoby na płatny staż z Urzędu Pracy
(z możliwością późniejszego zatrudnienia)

Lubisz porządek, ogarniasz wiele tematów jednocześnie i potrafisz dopinać sprawy do końca?Może właśnie Ciebie szukamy 😊

Do naszego zespołu szukamy osoby na płatny staż z Urzędu Pracy na stanowisko:

Asystentka/Asystent / wsparcie administracyjne 360°

Premium
Elbląg 🏡 Dom deweloperski typu bliźniak w Gronowie Górnym 🏡Nowy, komfortowy dom bliźniak na sprzedaż w

Domy mieszkalneSprzedam za 900 000 zł Ogł. nr 918910
z 10 maja

🏡 Dom deweloperski typu bliźniak w Gronowie Górnym 🏡

Nowy, komfortowy dom bliźniak na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji!

Ciche i zielone osiedle domów jednorodzinnych przy ulicy Agatowej w Gronowie Górnym.

Premium
Elbląg Ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości – przetarg ofertowy nieograniczony na zabudowaną działkę przy ul.

Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 164 000 zł Ogł. nr 918131
z 4 maja