Domy mieszkalneSprzedam za 420 000 zł Ogł. nr 919956
z 14 maja

Elbląg Sprzedam  dom lub zamienię na mieszkanie

Sprzedam dom lub zamienię na mieszkanie

Sprzedam lub zamienię na mieszkanie w Elblagu minimum 3 pokoje dom znajdujący sie 2km od miasta Tolkmicko. Brak sąsiadów, ponieważ sie wyprowadzili, co daje ciszę i spokój. Więcej informacji udzielę telefonicznie. Pośrednikom dziękuję.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
300 m²
Liczba pięter:
Parterowy
Cena:
420 000 zł   (1 400,00 zł/m²)
Rynek:
pierwotny
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
pow. elbląski
Typ budynku:
bliźniak
Rok budowy:
do 1945 r.
Kontakt

Adres:

Tolkmicko

Tel.:

51 XXX XX XX (pokaż)

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg     MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.  PRZEMEBLUJ SWOJĄ KARIERĘ    poszukujemy:OPERATORÓW 

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 918857
z 7 maja

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O. 

PRZEMEBLUJ SWOJĄ KARIERĘ   

poszukujemy:

OPERATORÓW  I POMOCNIKÓW  OBSŁUGI MASZYN (K/M)

Premium
Elbląg 🏡 Dom deweloperski typu bliźniak w Gronowie Górnym 🏡Nowy, komfortowy dom bliźniak na sprzedaż w

Domy mieszkalneSprzedam za 900 000 zł Ogł. nr 918910
z 10 maja

🏡 Dom deweloperski typu bliźniak w Gronowie Górnym 🏡

Nowy, komfortowy dom bliźniak na sprzedaż w atrakcyjnej lokalizacji!

Ciche i zielone osiedle domów jednorodzinnych przy ulicy Agatowej w Gronowie Górnym.

Premium
Elbląg * * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * * POLECAMY !!! ATRAKCYJNE DZIAŁKI BLISKO ELBLĄGA W KORZYSTNEJ

Działki, gruntySprzedam za 130 270 zł Ogł. nr 919800
z 13 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

 POLECAMY !!! ATRAKCYJNE DZIAŁKI BLISKO ELBLĄGA W KORZYSTNEJ CENIE!!! 

  • o pow. 1861m2 I 1863m2
  • z możliwością budowy domu jednorodzinnego
  • idealna lokalizacja
  • Marianka gm. Pasłęk

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02925/1/3/0/0/

Premium
Elbląg # SKUP SAMOCHODÓW #NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!RZETELNA