Domy mieszkalneSprzedam za 1 050 000 zł Ogł. nr 920136
z 15 maja

 

TO MY SPRZEDAJEMY

NIERUCHOMOŚCI W TYM MIEŚCIE

BIURO NIERUCHOMOŚCI

AMERICAN HOME

FOR SALE - DOM - FIRLEJA

Wyjątkowy dom w Elblągu – ul. Mikołaja Firleja
 

Szukasz przestronnego, komfortowego domu w Elblągu, który łączy wygodę mieszkania w mieście z prywatnością i spokojem?
American Home Biuro Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę zakupu domu, który spełni oczekiwania całej rodziny.
 

Najważniejsze informacje o nieruchomości: 

Powierzchnia użytkowa: ok.206 m² 
Działka:  nr 389 o powierzchni 297 m²  i działka nr 409/2 o powierzchni 81  m²  z budynkiem usługowym o powierzchni 28  m²

Technologia: tradycyjna, bliźniacza, rok budowy 1980 z przebudową w 1995 roku.
Konstrukcja: dom jednokondygnacyjny z poddaszem użytkowym, podpiwniczony, dach kryty dachówką 
Ogrzewanie: gazowe, ekonomiczne; ciepła woda z sieci miejskiej

Stan prawny: księga wieczysta – dział III i IV czyste 
Finansowanie: możliwość zakupu na kredyt hipoteczny.
 

Dom położony jest wśród zadbanych, nowoczesnych domów jednorodzinnych w cichej i bezpiecznej okolicy. Wygodny dojazd drogą asfaltową, garaż w bryle budynku, ogrodzony i utwardzony teren oraz estetyczna przestrzeń wokół domu tworzą spójną, elegancką całość.     Dom wyposażony jest w dwa niezależne wejścia, co stanowi wyjątkowe rozwiązanie zwiększające jego potencjał użytkowy – daje możliwość wygodnego funkcjonowania dwóch niezależnych gospodarstw domowych, stworzenia przestrzeni dla rodziny wielopokoleniowej lub prowadzenia działalności gospodarczej bez ingerencji w część prywatną.
 

Funkcjonalny układ pomieszczeń:

 

Parter:
Oddzielna kuchnia w zabudowie

Przestronny salon z kominkiem i strefą jadalnianą
Game room z miejscem do bilarda i ćwiczeń
toaleta
przestronny przedpokój
i hol sypialnia z łazienką (pierwsze piętro z salonu)
 

Pierwsze piętro:
pokój z aneksem kuchennym 

trzy pokoje
łazienkę z wc
korytarz
balkon o pow.6,30  m²
 

Przyziemie ok 100 :
Pomieszczenia magazynowo-biurowe
Kotłownia i pralnia
Garaż jednostanowiskowy

Lokalizacja:
Dom znajduje się w południowo-wschodniej części Elbląga, na osiedlu domów jednorodzinnych w dzielnicy „ Warszawskie Przedmieście” , w pobliżu ulic Aleja Grunwaldzka, Grottgera i Rawska.

 

W najbliższym otoczeniu:

Sklepy Stokrotka, Dino, Lidl, Biedronka Drogerie Rossmann, Pepco, Dealz Apteki, szkoły, przedszkola i uczelnia Ogrodzony plac zabaw, siłownie, korty tenisowe, ścieżki rowerowe i tereny zielone do rekreacji Dlaczego warto wybrać ten dom? Dom bezczynszowy, z dwoma wejściami Funkcjonalny, przestronny układ pomieszczeń Duża strefa dzienna – idealna dla rodziny i gości Garaż w bryle budynku Budynek gospodarczy do prowadzenia działalności lub dodatkowej przestrzeni Mały, przydomowy ogródek Cicha, spokojna okolica i wyjątkowy klimat miejsca Pełna gotowość do zakupu również na kredyt hipoteczny

To wyjątkowa propozycja na rynku nieruchomości – takich ofert jest niewiele. Nie zwlekaj i umów się na prezentację domu, który może stać się Twoim nowym miejscem do życia.

 

Zarezerwuj swoją nieruchomość już teraz.  

Decydując się na zakup domu w biurze American Home masz możliwość oddać kredytowanie w dobre ręce naszego eksperta finansowego, w zamian zyskujesz że Doradca zadba o indywidualne interesy każdego klienta, pomoże skompletować niezbędne dokumenty i zrobi wszystko by decyzja była pozytywna.

Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 1,53 % brutto.  

 

 

Już dziś, zapraszamy Was do naszego nowoczesnego biura na Starym Mieście
American Home - biuro nieruchomości
ul. Studzienna 15 A, w Elblągu.

Gdy spotykają się marzenia, pojawiamy się My, by spełnić Wasze marzenia.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
206 m²
Liczba pięter:
2
Cena:
1 050 000 zł   (5 097,09 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Elbląg
Typ budynku:
bliźniak
Rok budowy:
między 1991 a 2000 r.
Kontakt

Adres:

American Home ul. Studzienna 15 A

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.americanhome.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży domów mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 🔨 Poszukujemy Energicznych i Zmotywowanych Osób do Naszego Zespołu Remontowo-Budowlanego! Stanowisko:

Praca - zatrudnięBudownictwo Ogł. nr 916250
z 1 maja

🔨 Poszukujemy Energicznych i Zmotywowanych Osób do Naszego Zespołu Remontowo-Budowlanego! Stanowisko: POMOCNIK BUDOWLANY 🔧

Premium
Elbląg Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.jest największym zakładem należącym do Grupy Schmid – szwajcarskiego

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919609
z 12 maja

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.jest największym zakładem należącym do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej. Od 1936 roku Schmid wspiera rozwój nowoczesnej energetyki dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i zrównoważonym usługom.

Obecnie poszukujemy w Elblągu zaangażowanej, niezawodnej i dynamicznej

Osoby  do pracy na magazynie

Premium
Elbląg Hurtownia opakowań jednorazowych El-Pack s. c w Elblągu zatrudni na stanowisko magazynier / Kierowca  z

Praca - zatrudnięObsługa magazynu Ogł. nr 918684
z 6 maja

Hurtownia opakowań jednorazowych El-Pack s. c w Elblągu zatrudni na stanowisko magazynier / Kierowca  z możliwością pracy na dłuższy okres.