Działki, gruntySprzedam za 1 960 000 zł
Ogł. nr 907623
z 2 marca
* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *
WYJĄTKOWA DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z WIDOKIEM NA ZALEW WIŚLANY
- powierzchnia 4 ha
- możliwość budowy osiedla domków jednorodzinnych oraz jednego dużego siedliska
- media - prąd, sieć wodociągowa oraz telekomunikacyjna, dostępne w drodze dojazdowej
- Łęcze, gm. Tolkmicko
Więcej na stronie:https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02791/
Oferta z filmem:http://youtube.com/watch?v=6cTrYxgdWbQ&feature=youtu.be
Na sprzedaż działka o powierzchni 4 ha, zlokalizowana w cichej i spokojnej miejscowości Łęcze, gm. Tolkmicko.
Rewelacyjne położenie działki, na lekkim wzgórzu powoduje, że niemal z każdego miejsca rozpościera się zachwycający widok na Zalew Wiślany! Dzięki swojemu unikalnemu położeniu gwarantuje azyl od miejskiego zgiełku a jednocześnie znajduje się w bliskim sąsiedztwie miasta Elbląg, które gwarantuje dostęp do wszystkich udogodnień.
Jest to doskonała propozycja inwestycyjna! Dla nieruchomości istnieje koncepcja planu zagospodarowania terenu, która zakłada możliwość budowy osiedla domków jednorodzinnych oraz jednego dużego siedliska z uwzględnieniem terenów zielonych i rekreacyjnych.
Media takie jak prąd, sieć wodociągowa oraz telekomunikacyjna, dostępne w drodze dojazdowej.
Działka objęta jest Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego (Uchwała nr XIII/72/15 Rady Miejskiej w Tolkmicku) w przeważającej części obszaru oznaczonego 7H.MU.14 jako tereny zabudowy mieszkaniowo- usługowej, która dopuszcza, że na jednej działce mogą być lokalizowane funkcje mieszkaniowe albo funkcje mieszkaniowe i usługowe albo funkcje usługowe. Natomiast obszar oznaczony jako 7H.RM.15 oznacza teren zabudowy zagrodowej na którym wyklucza się formy budynków mieszkalnych jednorodzinnych inne niż wolnostojące.
Nieruchomość znajduje się zaledwie 13 km od Elbląga, 10 km od Tolkmicka i ok. 4 km od Suchacza. Miejscowość należy do jednych z najstarszych wsi w powiecie elbląskim. Powstała na obszarze dawnego grodziska pruskiego pochodzącego z okresu 400-100 p.n.e. Znajdują się tu takie zabytki jak: Kościół barokowy wzniesiony w 1746 r z dobudowaną wieżą z renesansowym dzwonem (1546 r.); we wnętrzu zachował się barokowy ołtarz (1753), mosiężny świecznik (2. poł. XVIII w.) oraz drewniana chrzcielnica, Dom podcieniowy, Wiatrak z 1885 r.
Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 1,23 % brutto.
Rozważasz kredytowanie nieruchomości? Nasz doradca bezpłatnie pomoże Ci w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowaniu kredytu do Twoich potrzeb.
Ogłoszenia premium
ZatrudnięProdukcja
Ogł. nr 906864
z 25 lutego
W związku z dynamicznym rozwojem BOMA Sp. z o. o. producent mebli
poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko:
OPERATOR FREZARKI przy produkcji frontów meblowych MDF
ZatrudnięProdukcja
Ogł. nr 906952
z 26 lutego
MAAG Gear jest zaufanym dostawcą przekładni zębatych dla branży cementowej i górniczej, z 110‑letnią historią.
Jako międzynarodowa organizacja z oddziałami w Polsce, Szwajcarii, Włoszech, Indiach i Stanach Zjednoczonych kontynuujemy inwestycje w przyszłość oraz wzmacniamy nasze kluczowe kompetencje.
Operator / Operatorka tokarki
Lokale mieszkalneSprzedam za 460 000 zł
Ogł. nr 907427
z 1 marca
👑🏠 KINGDOM 🏠👑
NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE
USTAWNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE
PO GENERALNYM REMONCIE
WYPOSAŻONE I UMEBLOWANE
POŁOŻONE W CENTRUM MIASTA
ULICA 3 MAJA, ELBLĄG
ZatrudnięObsługa magazynu
Ogł. nr 907660
z 2 marca
🌟 Dołącz do naszego zespołu jako Magazynier - Kierowca 🌟
Szukamy energicznej osoby, która chce rozwijać się z nami!
ZatrudnięProdukcja
Ogł. nr 906401
z 1 marca
Producent Mebli Blanco s. c.
zatrudni na stanowisko : SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Osoby, które zainteresowało to ogłoszenie obejrzały również:
ZatrudnięMotoryzacja
Ogł. nr 906179
z 21 lutego
Zatrudnię - Mechanik samochodowy
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl









