Działki, gruntySprzedam za 181 120 zł Ogł. nr 688605

Agencja Nieruchomości "DE FACTO"

Sprzedam działkę - Jegłownik, Długa. 

PROPOZYCJA SPRZEDAŻY działki budowlanej w Jegłowniku gm. Gronowo Elbląskie.

Działka o powierzchni 4528 m2 o kształcie prostokąta. Położona jest na ul. Długiej na uboczu głównej drogi prowadzącej przez Jegłownik łączącej Elbląg z Malborkiem. Dogodne miejsce na budowę domu z dala od zgiełku miasta a zarazem w niedalekiej odległości do pobliskiego Elbląga (9km). Miejscowy plan zagospodarowania terenu uwzględnia budownictwo mieszkaniowo usługowe. Prąd i woda na obu działkach sąsiadujących.

Cena tej atrakcyjnej nieruchomości wynosi 181 120 zł

Przy zakupie nieruchomości należy doliczyć opłatę notarialną oraz wynagrodzenie do biura w wysokości 1,23% ceny transakcyjnej sprzedaży.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Powyższa oferta ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 Kodeksu Cywilne
Dane nieruchomości
Powierzchnia:
4528 m²
Cena:
181 120 zł   (40,00 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. elbląski
Kontakt

Adres:

Garbary 17, 82-300 Elbląg

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.defacto.elblag.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  KOMFORTOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 415 000 zł Ogł. nr 918381
z 5 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE

WSZYSTKIE MEDIA Z MIASTA

POŁOŻONE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI

ULICA KRÓLEWIECKA, ELBLĄG

 

Premium
Elbląg SPAWACZ MIG/MAG/TIG  Firma ACOTANK, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych,

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 918445
z 5 maja

SPAWACZ MIG/MAG/TIG 

Firma ACOTANK, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych, wytwórca cystern drogowych i zbiorników ciśnieniowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje  kandydatów na stanowisko:

SPAWACZ MIG/MAG/TIG

Premium
Elbląg     MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.    PRZEMEBLUJ SWOJĄ KARIERĘ     

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 918448
z 5 maja

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O. 

 

PRZEMEBLUJ SWOJĄ KARIERĘ   

 

poszukujemy:

 

Pracownika gospodarczego (K/M)

Premium
Elbląg D. R.E. Sp. z o. o. poszukuje do naszego zakładu w Pasłęku  osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 917652
z 9 maja

D. R.E. Sp. z o. o. poszukuje do naszego zakładu w Pasłęku  osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości i porządku na terenie obiektu.