Działki, gruntySprzedam za 150 000 zł Ogł. nr 920893
z 20 maja

GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Z pasji i miłości do nieruchomości

Na sprzedaż: Działka o powierzchni 1300 m2 w spokojnym i cichym miejscu w miejscowości Żurawiec gm. Markusy

gnieruchomosci. pl

Proponuję państwu ofertę sprzedaży działki pod zabudowę  o  powierzchni 1300 m2.
Prezentowana nieruchomość znajduje się w miejscowości Żurawiec gmina Markusy około 9 km od Elbląga.

Wyjątkowe miejsce dla osób lubiących ciszę i spokój. Oferowana nieruchomość posiada numer ewidencyjny: 225. 

ATUTY:
- piękna okolica oraz świetnie połączona z  centrum Elbląga,
- dojazd zajmuje 15 minut od Elbląga,
-  działka uzbrojona jest w  media (woda oraz prąd),
- działka przeznaczona jest pod teren zabudowy wiejskiej i mieszkaniowej /1bMW/,
-teren ma dostęp do drogi publicznej,
-dojazd drogą powiatową.

Działka daje przestrzeń oraz duże możliwości.
Jest to idealne miejsce na wybudowanie własnej nieruchomości.  

Zainteresowany? Zadzwoń i umów się na prezentacje!

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić koszty notarialne i wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,23%.

Chcesz spełnić swoje marzenie o zakupie nieruchomości, ale potrzebujesz wsparcia i pomocy?
Gwarantujemy rzetelne doradztwo kredytowe. Z nami uzyskasz korzystny kredyt. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości oraz pomożemy przy załatwianiu niezbędnych formalności. Pomoc jest  całkowicie bezpłatna, a dzięki niej możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.  

Zapraszam również do naszego biura:

Galeria Nieruchomości 
ul.3 Maja 5A 
82-300 Elblągu

gnieruchomosci. pl

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
1300 m²
Cena:
150 000 zł   (115,38 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. elbląski
Kontakt

Adres:

Żurawiec

Kom.:

88X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.gnieruchomosci.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 🔥  POMPY CIEPŁA GRUNTOWE I POWIETRZNEKOMPLEKSOWE WYKONANIE INSTALACJI GRZEWCZYCH, SANITARNYCH,

Remont.-budowlaneWykonam usługę Ogł. nr 919747
z 13 maja

🔥  POMPY CIEPŁA GRUNTOWE I POWIETRZNE

KOMPLEKSOWE WYKONANIE INSTALACJI GRZEWCZYCH, SANITARNYCH, WOD-KAN W TWOIM DOMU🔥

  KOTŁY GAZOWE, OLEJOWE, PELLET,

 

PPU EXPRO Sp. z o. o.– dla Was od 1988 roku!

 

    Gwarancja, serwis, doświadczenie, indywidualne podejście, profesjonalne wykonanie,  

dziesiątki realizacji i usatysfakcjonowanych Klientów sprawdź, czy inni to oferują!

Premium
Elbląg Poszukujemy osób na stanowiska ciesielskie, zbrojarskie i murarskie - z doświadczeniem. Elbląg oraz

Praca - zatrudnięBudownictwo Ogł. nr 919812
z 13 maja

Poszukujemy osób na stanowiska ciesielskie, zbrojarskie i murarskie - z doświadczeniem.

Elbląg oraz Trójmiasto   

Premium
Elbląg ✨ Mycie kostki brukowej, okien, elewacji, dachów oraz paneli fotowoltaicznych – kompleksowo i

Remont.-budowlaneWykonam usługę za 15 zł Ogł. nr 916597
z 3 maja

Mycie kostki brukowej, okien, elewacji, dachów oraz paneli fotowoltaicznych – kompleksowo i profesjonalnie!

Czystość, która odmienia Twój dom i firmę!

Premium

Praca - zatrudnięZdrowie i uroda Ogł. nr 917659
z 29 kwietnia

Powiatowe Centrum Medyczne Sp. z o. o.w Braniewie zatrudni Kierownik Działu Farmacji Szpitalnej (K/M)