Działki, gruntySprzedam za 120 000 zł Ogł. nr 920696
z 19 maja

👑🏠    KINGDOM    🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

NA SPRZEDAŻ 3 ATRAKCYJNE DZIAŁKI W SUCHACZU

W SĄSIEDZTWIE ZALEWU WIŚLANEGO

OFERTA:

 

KINGDOM Nieruchomości prezentuje na sprzedaż atrakcyjne działki położone w miejscowości Suchacz, w sąsiedztwie Zalewu Wiślanego. 

 

 

LOKALIZACJA:

 

Nieruchomości znajdują się w urokliwej miejscowości Suchacz, gm. Tolkmicko, na obszarze Parku Krajobrazowego Wysoczyzny Elbląskiej, w sąsiedztwie lasów oraz Zalewu Wiślanego.

Działki oddalone są zaledwie o 12 km i około 10 minut jazdy samochodem od miasta Elbląg. Dojazd zapewnia droga wojewódzka 503.

 

OPIS DZIAŁEK:

 

Działki mają kształt prostokąta o powierzchni:

 

Działka nr 1: 1751m2

Działka nr 2: 1852m2

Działka nr 3: 1823m2

 

Na działki wydano warunki zabudowy pod budowę budynku mieszkalnego jednorodzinnego.

 

Fragment decyzji:

 

2. Warunki i zasady zagospodarowania terenu

2.1.Zabudowa mieszkaniowa, jednorodzinna

2.2. Ustalenia dotyczące warunków kształtowania ładu przestrzennego

Projektowane zamierzenie winno spełniać następujące warunki szczegółowe:

- forma przestrzenna- budynek parterowy z wysokim dachem i użytkowym poddaszem.

- linia zabudowy – nie ustala się, należy zachować odległości wynikające z przepisów (na obszarze zabudowanym obowiązuje odległość 8 m od krawędzi jezdni drogi gminnej)

- forma architektoniczna- budynek parterowy z użytkowym poddaszem. Dopuszcza się podpiwniczenie budynku

- rozwiązania konstrukcyjne - bryła zwarta, dach wysoki dwuspadowy, dopuszcza się wystawki dachowe o łącznej powierzchni nie przekraczającej 30% powierzchni połaci dachowej

- nachylenie połaci dachowych – 70-100%

- kierunek kalenicy - równoległy do drogi

- maksymalna wysokość kalenicy – 10m

- maksymalny wymiar poziomy, jednoliniowy – 15m

- maksymalny wymiar frontu – 15m

- wskaźnik intensywności zabudowy – nie większy niż 0,2

- powierzchnia terenu biologicznie czynnego – nie mniej niż 60%

 

 

Działki są uzbrojone w prąd. Wydano również warunki przyłączenia do wodociągu znajdującego się w drodze. 

Nieruchomość stanowi odrębną własność. Razem z działkami sprzedawany jest udział w drodze dojazdowej.

 

INFORMACJE FINANSOWE:

 

Cena ofertowa nieruchomości:

 

Działka nr 1: 120.000 zł

Działka nr 2: 120.000 zł

Działka nr 3: 120.000 zł

 

Wstępną decyzję kredytową otrzymasz w ciągu jednego dnia.

Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.

 

KAROL SARTANOWICZ
Nr licencji pośrednika 23028
TEL.665-850-098
KINGDOM NIERUCHOMOŚCI
Biuro: ul. Ogólna 63A, 82-300 Elbląg
www.kingdomelblag.pl

 

Nota prawna: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Zespół KINGDOM dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
1751 m²
Cena:
120 000 zł   (68,53 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. elbląski
Kontakt

Adres:

Elbląg, Ogólna 63A

Kom.:

66X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.kingdomelblag.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg   STANT Technika Diamentowa Sp. Z o. o. – Poszukuje pracowników do pracy na budowie! 

Praca - zatrudnięBudownictwo Ogł. nr 915980
z 20 kwietnia

  STANT Technika Diamentowa Sp. Z o. o. – Poszukuje pracowników do pracy na budowie! 

Premium

Praca - zatrudnięGastronomia Ogł. nr 920413
z 17 maja

🍽️ Praca w Restauracji "Szalona Gęś" na Starym Mieście w Elblągu! 🍹

zatrudnimy KUCHARZA / KUCHARKĘ

 

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do naszego zgranego zespołu!

Nie musisz mieć dużego doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! 😊

Premium
Elbląg 🔥  POMPY CIEPŁA GRUNTOWE I POWIETRZNEKOMPLEKSOWE WYKONANIE INSTALACJI GRZEWCZYCH, SANITARNYCH,

Remont.-budowlaneWykonam usługę Ogł. nr 919747
z 13 maja

🔥  POMPY CIEPŁA GRUNTOWE I POWIETRZNE

KOMPLEKSOWE WYKONANIE INSTALACJI GRZEWCZYCH, SANITARNYCH, WOD-KAN W TWOIM DOMU🔥

  KOTŁY GAZOWE, OLEJOWE, PELLET,

 

PPU EXPRO Sp. z o. o.– dla Was od 1988 roku!

 

    Gwarancja, serwis, doświadczenie, indywidualne podejście, profesjonalne wykonanie,  

dziesiątki realizacji i usatysfakcjonowanych Klientów sprawdź, czy inni to oferują!

Premium
Elbląg TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe ADAMPrzeprowadzki pokoju, mieszkania, domu,

MebleWykonam usługę Ogł. nr 919677
z 12 maja

TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe "ADAM"