Działki, gruntySprzedam za 350 000 zł Ogł. nr 919471
z 11 maja

KWADRAT NIERUCHOMOŚCI

 

  • Działka budowlana w Elblągu
  • Z wylaną płytą i projektem budowlanym
  • Media doprowadzone
  • Świetna lokalizacja

Na sprzedaż  działka budowlana  położona przy  ulicy  Okólnik, w bardzo spokojnej dzielnicy Elbląga.
Działka o powierzchni  710 m2 
Na działce  jest już przygotowana płyta  pod budowę domu jednorodzinnego, parterowego  Projekt MP1 z garażem jednostanowiskowym.   Woda i prąd  na działce.
Działka  jest uzbrojona  i posiada gotowy projekt i pozwolenie na budowę.
Na działce wkopane jest już  szambo i zbiornik na wodę deszczową.
Świetna okolica by zamieszkać z dala od zgiełku, a jednocześnie nieopodal ulica Grunwaldzka i Rawska. Blisko także stadnina koni Końskie Zdrowie, lasy do spacerów.
Zapraszam na prezentację na żywo.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
710 m²
Cena:
350 000 zł   (492,96 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Adres:

Elbląg, Krótka 5

Kom.:

69X XXX XXX (pokaż)
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży działek budowlanych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg     MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.  poszukuje pracowników na stanowisko:OPERATOR/KA WÓZKA WIDŁOWEGO

Praca - zatrudnięObsługa magazynu Ogł. nr 918997
z 8 maja

    MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O. 

poszukuje pracowników na stanowisko:

OPERATOR/KA WÓZKA WIDŁOWEGO

Premium
Elbląg Zakładanie trawników Elbląg i okolice

RóżneWykonam usługę Ogł. nr 919280
z 10 maja

Zakładanie trawników Elbląg i okolice

Premium
Elbląg Pomieszczenie 30m2 na lakiernię detaling, garażDodatkowo pomieszczenie socjalne35m2

Lokale i budynki użytkoweWynajmę komuś za 1 999 zł Ogł. nr 918674
z 6 maja

Pomieszczenie 30m2 na lakiernię detaling, garaż

Dodatkowo pomieszczenie socjalne35m2

Premium
Elbląg Kombinat Konopny - Pracownik produkcji oper. maszyn włókienniczych Twórz z nami historię od ziarenka do

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 914757
z 30 kwietnia

Kombinat Konopny - Pracownik produkcji oper. maszyn włókienniczych

Twórz z nami historię od ziarenka do jeansów!

Zajmujemy się pełnym łańcuchem produkcji – od konopnego ziarenka po gotowy produkt na sklepowej półce.

U nas nie jesteś tylko trybikiem w maszynie; jesteś częścią ekipy, która przywraca blask polskiemu włókiennictwu i tworzy

pierwsze polskie konopne jeansy.

Jeśli lubisz, gdy w pracy dużo się dzieje i chcesz mieć realny wpływ na to, co schodzi z taśmy – zapraszamy do wspólnej przygody!