Działki, gruntySprzedam za 150 000 zł Ogł. nr 920578
z 18 maja

  Na sprzedaż atrakcyjna, zagospodarowana działka o powierzchni 2000 m², położona w malowniczej miejscowości Łęcze  Istnieje możliwość sprzedaży całości nieruchomości lub — opcjonalnie — wydzielenia i sprzedaży części działki o powierzchni około 9,5 ara, czyli około 950 m².  

Sprzedam działkę 2000 m² z całorocznym domem drewnianym – Łęcze, widok na Zalew Wiślany
Na sprzedaż atrakcyjna, zagospodarowana działka o powierzchni 2000 m², położona w malowniczej miejscowości Łęcze, z   widokiem na Zalew Wiślany.
Na działce znajduje się całoroczny dom o konstrukcji drewnianej o powierzchni mieszkalnej 58 m², użytkowany dotychczas jako dom letniskowy. Nieruchomość idealnie sprawdzi się zarówno jako miejsce wypoczynku, jak i baza do całorocznego zamieszkania po ewentualnym dostosowaniu do własnych potrzeb.
Działka jest ogrodzona, zadbana i zagospodarowana. Posiada furtkę oraz bramę wjazdową. Dojazd do nieruchomości odbywa się drogą asfaltową, co zapewnia wygodny dostęp przez cały rok.
Na terenie posesji znajduje się również drewniany domek gospodarczy, który może pełnić funkcję schowka na narzędzia, sprzęt ogrodowy, rowery lub wyposażenie rekreacyjne.
Media
Nieruchomość posiada dostęp do wszystkich podstawowych mediów:
•       woda,
•       energia elektryczna,
•       kanalizacja/ścieki,
•       światłowodowe przyłącze internetowe.
Atuty nieruchomości
•       powierzchnia działki: 2000 m²,
•       dom całoroczny drewniany o pow.58 m²,
•       działka ogrodzona i zagospodarowana,
•       domek gospodarczy na posesji,
•       wszystkie media,
•       światłowodowy internet,
•       dojazd drogą asfaltową,
•       widok na Zalew Wiślany,
•       spokojna, atrakcyjna lokalizacja w miejscowości Łęcze.
Istnieje możliwość sprzedaży całości nieruchomości  za 390 tyś. zł lub — opcjonalnie — wydzielenia i sprzedaży części działki o powierzchni  950 m² za 150 tyś. zł.  

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
950 m²
Cena:
150 000 zł   (157,89 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. elbląski
Kontakt

Adres:

Elbląg

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  KOMFORTOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 329 000 zł Ogł. nr 920208
z 15 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z BALKONEM

POŁOŻONE NA ZADBANYM OSIEDLU

ULICA MATEJKI, ELBLĄG

Premium
Elbląg TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe ADAMPrzeprowadzki pokoju, mieszkania, domu,

MebleWykonam usługę Ogł. nr 919678
z 12 maja

TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe "ADAM"

  • Przeprowadzki pokoju, mieszkania, domu, usługi przeprowadzkowe.
  • Montaż i domontaż mebli i sprzętu
  • Wywóz przedmiotów gabarytowych, śmieci, gruzu, czyszczenie pomieszczeń
  • Transport pojedynczych mebli i sprzetu AGD, taksówki bagażowe
  • Przeprowadzki firm, biur, magazynów, transport mebli.
  • Usługi transportowe materiałów budowlanych i innych, taxi bagażowe
  • Przewozy lokalne i długodystansowe w kraju i Europie usługi transportowe

Premium
Elbląg Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zatrudni osobę na

Praca - zatrudnięMontaż Ogł. nr 920279
z 16 maja

Elbląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością zatrudni osobę na stanowiskoMistrz Eksploatacji Sieci Kanalizacyjnej

Premium
Elbląg ZŁOTA RĄCZKA NAPRAWI WSZYSTKO! MAM UPRAWNIENIA ELEKTRYCZNE, GAZOWE I CIEPŁOWNICZE. JEŚLI MASZ PROBLEM