Działki, gruntySprzedam za 1 999 000 zł Ogł. nr 890541

WIŚNIEWSCY NIERUCHOMOŚCI Sp. z o.o.

Sprzedam działkę - Kadyny. 

OFERTA SPRZEDAŻY
Na sprzedaż unikatowa działka o powierzchni 2,7225 ha, położona w malowniczych Kadynach – jednej z najbardziej prestiżowych miejscowości nad Zalewem Wiślanym. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla inwestora poszukującego terenu o dużym potencjale turystycznym i rekreacyjnym, zaledwie kilka kroków od linii brzegowej zalewu.
LOKALIZACJA
Nieruchomość znajduje się w wyjątkowym miejscu – tuż przy drodze biegnącej wzdłuż brzegu Zalewu Wiślanego. Lokalizacja zapewnia niepowtarzalne widoki na wodę, bezpośredni kontakt z naturą oraz dostęp do licznych atrakcji turystycznych regionu.
Kadyny słyną z pięknych krajobrazów, rozległych terenów leśnych oraz licznych szlaków pieszych i rowerowych. W miejscowości znajduje się również zadbana plaża oraz infrastruktura sprzyjająca wypoczynkowi. To idealne otoczenie dla inwestycji ukierunkowanej na turystykę, rekreację i wypoczynek.
OPIS NIERUCHOMOŚCI
Działka ma regularny kształt i obejmuje teren przeznaczony w miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego pod funkcję rekreacyjno-turystyczną (symbol MPZP: 41UTM).
Plan miejscowy dopuszcza realizację m.in.:
• domków letniskowych
• obiektów usług turystycznych
• ośrodków wypoczynkowych
• infrastruktury rekreacyjnej
Brak istniejącego uzbrojenia daje możliwość zaplanowania instalacji według własnej koncepcji inwestycyjnej.
Dojazd do działki zapewniony jest poprzez ustanowioną służebność drogi.
Dodatkowym atutem jest planowana przebudowa istniejącej przystani, znajdującej się w bezpośrednim sąsiedztwie działki, na nowoczesną przystań jachtową z pełnym zapleczem technicznym i logistycznym, co znacząco zwiększy atrakcyjność i potencjał inwestycyjny nieruchomości.
To wyjątkowa propozycja dla inwestorów poszukujących dużego terenu w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji nad Zalewem Wiślanym.

Informacje finansowe
Cena 1 999 000,-

Imię i Nazwisko agenta
Anita Rublewska
Ekspert ds. nieruchomości
Telefon: +48660501331
Mail: rublewska@wnieruchomosci.pl
https://wnieruchomosci.pl

Wiśniewscy Nieruchomości Sp. z o.o.
ul. Rzeźnicka 14/15D
82-300 Elbląg
REGON: 526636340
NIP: 578-316-48-19

Musisz sprzedać swoją nieruchomość aby zakupić nową?
Pomożemy przejść przez ten cały proces. Kupując z nami macie Państwo możliwość skorzystania z bezpłatnych porad eksperta finansowego oraz otrzymacie pomoc w uzyskaniu kredytu.

Kontakt:
Anita Rublewska
tel: 660501331
rublewska@wnieruchomosci.pl

Kontakt do biura:
WIŚNIEWSCY NIERUCHOMOŚCI ODDZIAŁ ELBLĄG
+48530540852
biuro@wnieruchomosci.pl
Dane nieruchomości
Powierzchnia:
27225 m²
Cena:
1 999 000 zł   (73,43 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. elbląski
Kontakt

Adres:

Bednarska 16A, 82-300 Elbląg

Kom.:

66X XXX XXX (pokaż)

WWW:

wnieruchomosci.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg FUTURE NIERUCHOMOŚCISprzedam dom - Jagodnik.   PRZEPIĘKNIE POŁOŻONA DZIAŁKA Z DOMEM W STANIE SUROWYM

Domy mieszkalneSprzedam za 699 000 zł Ogł. nr 918547
z 5 maja

FUTURE NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam dom - Jagodnik.  

PRZEPIĘKNIE POŁOŻONA DZIAŁKA Z DOMEM W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM 

DOM WOLNOSTOJĄCY   

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA DOMU: 231,7 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 201,90 m2 

DZIAŁKA ROLNA 1,20 HA (składa się z 2 działek)

ATRAKCYJNA CENA:699 000 zł

Premium
Elbląg SKUP AUT ZA GOTÓWKE PŁACIMY NAJWIĘCEJ ZAINTERESOWANI JESTEŚMY KUPNEM KAŻDEGO AUTA NIEZALEŻNIE OD  MARKI I

Sam. osoboweKupię Ogł. nr 918914
z 7 maja

SKUP AUT ZA GOTÓWKE PŁACIMY NAJWIĘCEJ ZAINTERESOWANI JESTEŚMY KUPNEM KAŻDEGO AUTA NIEZALEŻNIE OD  MARKI I ROKU ORAZ BEZ OPŁAT SKUPUJEMY AUTA OSOBOWE DOSTAWCZE I CIĘŻAROWE ORAZ MOTOCYKLE-AUTA FIRMOWE-USZKODZONE BLACHARSKO I MECHANICZNIE-PO KOLIZJACH ZADZWOŃ JUŻ DZIS I UMÓW SIĘ NA WYCENĘ I SPRZEDAŻ SWOJEGO AUTA

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  WYJĄTKOWE 3-POKOJOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 449 000 zł Ogł. nr 919432
z 11 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

WYJĄTKOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE

Z WERANDĄ I OGRÓDKIEM

DO WŁASNEJ ARANŻACJI

USYTUOWANE NA PIERWSZYM PIĘTRZE

TYLKO 1 LOKAL NA KONDYGNACJI