Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 780 000 zł Ogł. nr 919947
z 14 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * * 

POLECAMY! LOKAL ADMINISTARCYJNO-USŁOUGOWO-HANDLOWY W CENTRUM MIASTA

  • 10 pomieszczeń o pow. 202,80 m2, 3 piętro
  • media z miasta
  • łatwy dojazd komunikacją miejską
  • Elbląg, ul. 1 Maja

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02905/new/

Na sprzedaż lokal administracyjno-usługowo-handlowy z potencjałem o powierzchni 202,80 m2 znajdujący się przy ul.1 Maja w Elblągu.

Lokal charakteryzuje się funkcjonalnym i czytelnym rozkładem, gdzie zapewniony jest komfort wielu zespołom jednocześnie. Pierwotnie lokal składa się z 10 pomieszczeń biurowych, pomieszczenia gospodarczego oraz technicznego, korytarza, łazienki z wc, natomiast został delikatnie zmodernizowany o dodatkowe pomieszczenia w celu dostosowania do aktualnych potrzeb zespołu, co zwiększa efektywność pracowników i komfort pracy.

W skład lokalu obecnie wchodzi:

 

- 5 pomieszczeń biurowych, idealne na gabinety, sale spotkań, sekretariat lub oddzielne działy firmy

- duża sala konferencyjna powstała z połączenia trzech pomieszczeń biurowych

- strefa socjalna, pełniąca funkcję kuchni

- łazienka damska z dwoma wc i kabiną prysznicową

- łazienka męska 

- pomieszczenie biurowe z wyjściem bezpośrednio na klatkę schodową (może być wynajmowane)

- przestronny korytarz zapewniający płynną komunikację

- na półpiętrze dodatkowe pomieszczenie techniczne stanowiące magazynek lub archiwum

 

Lokal z mediami z miasta(ogrzewanie z sieci EPEC, woda, kanalizacja).

 

Oferta skierowana do przedsiębiorców poszukujących siedziby dla swojej firmy, inwestorów zainteresowanych zakupem powierzchni biurowych lub usługowych oraz osób, które planują rozwój swojej działalności w centrum miasta. Zgodnie z przeznaczeniem lokal nadaje się na przykład na kancelarię prawną lub notarialną, centrum szkoleniowe, prywatną przychodnię  lub gabinety kosmetyczne, oddział banku lub firmy ubezpieczeniowej. Ścisłe centrum miasta gwarantuje prestiżowy adres oraz łatwy dojazd komunikacją miejską i samochodem. Lokal do ewentualnego odświeżenia.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 1,23 %.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowania kredytu do potrzeb.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
203 m²
Cena:
780 000 zł   (3 842,36 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Adres:

ABC Nieruchomości, Elbląg, Wyżynna 9

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.abcn.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali użytkowych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Klimatyzacjaobsługujemy Czynniki 134a, 1234yf-odgrzybianie, ozonowanie-wymiana kompresora, skraplacza,

Sam. osoboweWykonam usługę za 150 zł Ogł. nr 919101
z 9 maja

Klimatyzacja

obsługujemy Czynniki 134a, 1234yf

-odgrzybianie, ozonowanie

-wymiana kompresora, skraplacza, przewodów klimatyzacji

-mycie, czyszczenie parownika

-płukanie układu po zatarciu kompresora

-naprawa układu elektrycznego klimatyzacji

-precyzyjne sprawdzenie szczelności

-wydruk wykonanych czynności

WYJAZDOWO (DOTYCZY SPRZĘTU CIĘŻKIEGO I ROLNICZEGO)

Podana cena dotyczy serwisu klimatyzacji (podłączenia urządzenia)

Premium
Elbląg Zakładanie trawników Elbląg i okolice

RóżneWykonam usługę Ogł. nr 919280
z 10 maja

Zakładanie trawników Elbląg i okolice

Premium
Elbląg LEVEL NIERUCHOMOŚCI  ELZAM TOWER  MIESZKANIA    OD 42m2 do 106m2    NIERUCHOMOŚCI

Lokale mieszkalneSprzedam za 388 052 zł Ogł. nr 919592
z 12 maja

LEVEL NIERUCHOMOŚCI

 

ELZAM TOWER

 

MIESZKANIA

 

  OD 42m2 do 106m2 

 

NIERUCHOMOŚCI NA POZIOMIE

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  WYJĄTKOWE 3-POKOJOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 449 000 zł Ogł. nr 919432
z 11 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE