Lokale i budynki użytkoweWynajmę komuś za 7 500 zł Ogł. nr 921249
z 22 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

POLECAMY! OBIEKT Z DOSKONAŁYM DOJAZDEM, SZYBKI WYJAZD NA OBWODNICĘ ELBLĄGA

  • 5 pomieszczeń o pow. 287,70 m2
  • media z miasta
  • bardzo dobra lokalizacja
  • Elbląg, ul. Browarna

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02855/2/4/0/0/

 

Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny budynek warsztatowy o powierzchni 287,7 m2,usytuowany na działce o powierzchni 1121 m2,w Elblągu przy ul. Browarnej.

Nieruchomość zapewnia  szeroki wachlarz możliwości adaptacyjnych, idealna pod działalność taką jak firma logistyczna, kurierska, medyczna, stacja diagnostyczna czy hurtownia.

Opis nieruchomości:

- Dwie hale z dwoma wjazdami, umożliwiające łatwy dostęp i obsługę dużych pojazdów

- Pomieszczenia biurowe oraz zaplecze socjalne, połączone z warsztatem

- Ogrzewanie miejskie oraz ciepła woda użytkowa

- Wyposażenie w instalację pneumatyczną

- System kontroli dostępu, monitoring i alarm

- Prywatny parking, teren ogrodzony i zabezpieczony

Lokalizacja:

- Bezpośrednio przy ul. Browarnej, blisko trasy Unii Europejskiej i drogi krajowej nr 7,co zapewnia doskonałą komunikację i dostęp do głównych arterii miasta.

Warunki najmu:

- Czynsz miesięczny: : 7 500 zł plus opłaty licznikowe i podatek od nieruchomości oraz jednorazowa  kaucja w w wysokości 2,5-krotności miesięcznego czynszu.  

Nieruchomość stanowi doskonałe rozwiązanie dla firm poszukujących przestrzeni w atrakcyjnej lokalizacji z możliwością adaptacji do różnych potrzeb biznesowych.

Przy najmie należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości jednomiesięcznego czynszu

 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
288 m²
Cena:
7 500 zł   (26,04 zł/m²)
Lokalizacja:
Elbląg
Kontakt

Adres:

ABC Nieruchomości, Elbląg, Wyżynna 9

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.abcn.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe wynajmu lokali użytkowych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Zakład Produkcyjny Mebli i Wyrobów z Drewna „ JANSTOL” w miejscowości Krzewsk k. Elbląga

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 918394
z 15 maja

Zakład Produkcyjny Mebli i Wyrobów z Drewna „ JANSTOL” w miejscowości Krzewsk k. Elbląga zatrudnimy:

- Pracowników Produkcji Podstawowej w Drewnie

- Pomocnika do lekkich  prac stolarskich

🌳Dołącz do Naszego Zespołu!🌳

MOŻLIWOŚĆ ROZPOCZĘCIA PRACY OD ZARAZ

Premium
Elbląg Witam sprzedam Volvo V50 1.6 d wszystko sprawne wymieniony akumulator alternator tarcze klocki klima działa

Sam. osoboweSprzedam za 6 900 zł Ogł. nr 920573
z 18 maja

Witam sprzedam Volvo V50 1.6 d wszystko sprawne wymieniony akumulator alternator tarcze klocki klima działa małe spalanie polecam bez wkładu

Premium
Elbląg Dom wśród sosen – enklawa ciszy i harmonii, ul. Wileńska, Elbląg

Domy mieszkalneSprzedam za 1 990 000 zł Ogł. nr 921037
z 21 maja

Dom wśród sosen – enklawa ciszy i harmonii, ul. Wileńska, Elbląg

Premium

Praca - zatrudnięGastronomia Ogł. nr 921137
z 21 maja

🍽️ Praca w Restauracji "Szalona Gęś" na Starym Mieście w Elblągu! 🍹

zatrudnimy KUCHARZA / KUCHARKĘ

 

Szukasz ciekawej pracy? Dołącz do naszego zgranego zespołu!

Nie musisz mieć dużego doświadczenia – wszystkiego Cię nauczymy! 😊