Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 2 100 000 zł Ogł. nr 921151
z 21 maja

FENIKS NIERUCHOMOŚCI

POLECA:

HALA MAGAZYNOWO-PRODUKCYJNA  UL. AKACJOWA

CENA: 2 100 000 ZŁ

  • POWIERZCHNIA HALI 500  M2
  • POWIERZCHNIA PRZYNALEŻNEGO, OGRODZONEGO TERENU 1800  M2
  • DUŻY PARKING
  • 3 BRAMY WJAZDOWE (JEDNA Z KANAŁEM)
  • OGRZEWANIE EKOGROSZEK

FENIKS Nieruchomości - Twój nowy Start, Twój nowy Adres
Szukasz przestrzeni pod rozwój swojej działalności? Ta hala może być idealnym rozwiązaniem.
 

 

Parametry:

* powierzchnia hali - ok 500 m2
* powierzchnia przynależnego ogrodzonego terenu - 1800 m2
* 3 bramy wjazdowe (w jednej z nich kanał)
* dodatkowe pomieszczenia biurowe i socjalne
* ogrzewanie ekogroszek
 

 

LOKALIZACJA:

 

Hala zlokalizowana jest w Elbląg przy ul. Akacjowej, w pobliżu wyjazdu z miasta. Dogodny dostęp do obwodnicy pozwala na sprawną komunikację bez konieczności przejazdu przez centrum. Spokojna okolica sprzyja prowadzeniu działalności produkcyjnej i usługowej.

 

 

 

LOKAL:

 

Oferowana hala magazynowo-produkcyjna o powierzchni około 500 m² została uzupełniona o część biurową oraz zaplecze socjalne, co zapewnia komfortowe warunki do prowadzenia działalności. Obiekt wyposażony jest w trzy duże bramy wjazdowe, co znacząco usprawnia logistykę oraz umożliwia wygodny podział przestrzeni. W jednej z bram znajduje się kanał, który stanowi duże udogodnienie m. in. dla działalności mechanicznej lub serwisowej. Nieruchomość posadowiona jest na ogrodzonym terenie o powierzchni około 1800  m², co zapewnia bezpieczeństwo oraz swobodę użytkowania. Dodatkowym atutem jest duży, wygodny parking, umożliwiający bezproblemowy dostęp dla klientów, pracowników oraz dostaw.

Hala doskonale sprawdzi się pod różnego rodzaju działalność, w szczególności:

 

- możliwość podziału przestrzeni
- wygodny parking dla klientów i pracowników
- dostępność od zaraz (od maja)

 

 

 

Przy zakupie należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

 

Serdecznie zapraszam na prezentację:
Wojciech Wąsik
Agent ds. nieruchomości
kontakt: 692 152 555

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
500 m²
Cena:
2 100 000 zł   (4 200,00 zł/m²)

Kom.:

69X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.feniksnieruchomosci.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali użytkowych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  USTAWNE 2-POKOJOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 319 000 zł Ogł. nr 919910
z 14 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

USTAWNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE

POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE

DO ZAMIESZKANIA

ULICA BRZESKA, ELBLĄG

Premium
Elbląg Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 920949
z 20 maja

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w ramach ciągłego rozwoju poszukuje osoby na stanowisko:

Monterka - Spawaczka / Monter - Spawacz 

Premium
Elbląg        Szukasz taniego auta?  A może chcesz szybko sprzedać swój obecny samochód? 

Sam. osoboweWykonam usługę za 1 000 zł Ogł. nr 921105
z 21 maja

      Szukasz taniego auta?  A może chcesz szybko sprzedać swój obecny samochód?    Zapraszamy do    -  Auto Giełdy Elbląg  !

 

7 - dni w tygodniu

                                                      KAZIMIERZOWO - 5 D

  TEL - 575-341-870

Premium
Elbląg Kupie mieszkanie za gotówkę.     Może być stare budownictwo, do remontu lub z jakąś nieuregulowaną