Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 950 000 zł Ogł. nr 920860
z 20 maja

Na sprzedaż nieruchomość z dużym potencjałem inwestycyjnym – działka 6131 m² z zabudową w miejscowości  Zajączkowo.

Miejscowość oddalona od Elbląga zaledwie 15 km oraz 2 km od Milejewa. Bardzo dobrze skomunikowana z drogą  krajową S7 i S22

Nr działki 170.

Identyfikator działki: 280405_2.0011.170

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną nieruchomość gruntową o powierzchni 6131 m², zabudowaną dwoma funkcjonalnymi budynkami, idealną zarówno pod działalność gospodarczą, jak i cele mieszkalno-usługowe.

 

Na terenie działki znajduje się:

      Budynek warsztatowo-biurowy o powierzchni 241,5 m², przystosowany do prowadzenia działalności usługowej lub produkcyjnej. Obiekt ogrzewany nowoczesną pompą ciepła Midea 12 KW oraz alternatywnie piecem z podajnikiem na ekogroszek, co zapewnia niskie koszty eksploatacji i komfort użytkowania. Budynek przeszedł kapitalny remont. W całym budynku jest rekuperacja - nowoczesny system wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła, który zapewnia stały dopływ świeżego, filtrowanego powietrza do budynku, jednocześnie odzyskując energię (ciepło) z powietrza zużytego. W budynku jest  klimatyzacja i klimakonwektor wpięty w kanały wentylacyjne.   W budynku znajdują się okna z szybami P4 wyposażone w okucia antywłamaniowe. Całość wyposażona jest w kamery oraz system alarmowy podpięty pod ochronę. Doprowadzona jest woda gminna. System odprowadzania ścieków to czyszczalnia drenażowa.

 

      Budynek mieszkalno-usługowy  dwukondygnacyjny o powierzchni około 500 m², oferujący szerokie możliwości aranżacyjne – zarówno pod cele mieszkalne, jak i prowadzenie działalności (biuro, usługi, wynajem). Dach budynku został wymieniony na blachodachówkę i zainstalowana została    fotowoltaika o mocy  25,5 KW zasilająca oba budynki. znacząco obniżająca koszty energii i zwiększająca niezależność energetyczną obiektu.

 

Duża powierzchnia działki zapewnia swobodę zagospodarowania, możliwość rozbudowy lub dalszego rozwoju inwestycji. Na środku posesji znajduje się duży plac manewrowy. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję dla przedsiębiorców, inwestorów oraz osób poszukujących miejsca łączącego funkcję mieszkalną z biznesową.

 

Zapewniamy pomoc w doborze oraz uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu hipotecznego na zakup bądź remont nieruchomości. Wyróżniamy się pełnym zaangażowaniem, ekspercką wiedzą i najwyższym poziomem usług opartych na ponad 30-letnim doświadczeniu.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
742 m²
Cena:
950 000 zł   (1 280,32 zł/m²)
Lokalizacja:
pow. elbląski
Kontakt

Adres:

Elbląg, ul. Powstańców Warszawskich 7/2

Kom.:

78X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.wgn-elblag.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Konsultacja, diagnoza, terapia logopedyczna 
Logopeda Jagoda Zielińska

Kursy, szkoleniaWykonam usługę Ogł. nr 920654
z 18 maja

Konsultacja, diagnoza, terapia logopedyczna
Logopeda Jagoda Zielińska

Premium
Elbląg Poszukujemy osób na stanowiska ciesielskie, zbrojarskie i murarskie - z doświadczeniem. Elbląg oraz

Praca - zatrudnięBudownictwo Ogł. nr 919812
z 13 maja

Poszukujemy osób na stanowiska ciesielskie, zbrojarskie i murarskie - z doświadczeniem.

Elbląg oraz Trójmiasto   

Premium
Elbląg Poszukuję mechanika samochodowego do naprawy aut osobowych i dostawczychPraca na zlecenie-wykonanie w dowolnym

Sam. osoboweSzukam usługi Ogł. nr 920105
z 15 maja

Poszukuję mechanika samochodowego do naprawy aut osobowych i dostawczych

Praca na zlecenie-wykonanie w dowolnym wymiarze czasu

Możliwość wynajmu

Oferuję podnośnik kolumnowy,

zapraszam do współpracy

Premium
Elbląg 💎 Wynajmę Ekskluzywne Studio-Loft na Starówce (55 m²) + Balkon – Pełne Wyposażenie i

Lokale mieszkalneWynajmę komuś za 2 500 zł Ogł. nr 920790
z 19 maja

💎 Wynajmę Ekskluzywne Studio-Loft na Starówce (55 m²) + Balkon – Pełne Wyposażenie i Klimatyzacja Od Zaraz

Premium
Elbląg Wójt Gminy Elbląg ogłasza   nabór na wolne stanowisko urzędnicze  Inspektora ds. gospodarki