Lokale i budynki użytkoweWynajmę komuś za 25 000 zł Ogł. nr 921143
z 21 maja

Elbląg WYNAJMĘ NOWĄ HALĘ MAGAZYNOWĄ W CENTRUM ELBLĄGA

WYNAJMĘ NOWĄ HALĘ MAGAZYNOWĄ W CENTRUM ELBLĄGA

WYNAJMĘ NOWĄ HALĘ MAGAZYNOWĄ W CENTRUM ELBLĄGA o powierzchni 1344 m2 ( 32 x 42 ) na działce  o powierzchni 4000 m2.Działka uzbrojona, podłączenie wody i kanalizy miejskiej, Teren przemysłowo-produkcyjny. Hala posiada 2 bramy wjazdowe, świetlik w kalanicy. Posadzki przemysłowe.   Lokalizacja: ul. Pisakowa, Elbląg

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
1344 m²
Cena:
25 000 zł   (18,60 zł/m²)

Kom.:

60X XXX XXX (pokaż)
Zobacz średnie ceny ofertowe wynajmu lokali użytkowych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH/ALUMINIOWYCHFirma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919893
z 14 maja

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH/ALUMINIOWYCH

Firma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych, wytwórca cystern drogowych i zbiorników ciśnieniowych, w związku z intensywnym rozwojem, poszukuje  kandydatów na stanowisko:

MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH/ALUMINIOWYCH

Premium
Elbląg PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

TransportoweWykonam usługę za 100 zł Ogł. nr 920518
z 18 maja

PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

Premium
Elbląg SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF-Klimatyzacja Nabijanie

Sam. osoboweWykonam usługę Ogł. nr 920882
z 20 maja

SERWIS SAMOCHODOWY PERFECT-CAR  AUTO NAPRAWA FABRYCZNA16 KRUPA KRZYSZTOF

-Klimatyzacja Nabijanie Odgrzybianie Serwis Olejowy Ozonowanie Nowy Czynnik 1234yf R134a

-Auto Naprawa Hamulce Zawieszenia Serwisy Olejowe Bieżące Naprawy Rozrządy

-Wulkanizacja Wymiana Opon Wywarzanie Naprawy Opon 

-Konserwacja Podwozia Przygotowywanie Aut Do Przeglądów  Technicznych

-Skup Samochodów Również Możesz Sprzedać Swoje Aut

WSZYSTKIE NAPRAWY STARAMY SIĘ ROBIĆ NA BIERZĄCO BEZ KOLEJEK