Lokale mieszkalneSprzedam za 377 000 zł Ogł. nr 919998
z 14 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * * 

NOWA CENA! CIEPŁE I SŁONECZNE MIESZKANIE W MALBORKU

  • 3 pokoje o pow. 51,90 m2, 1 piętro, balkon, winda
  • media z miasta
  • możliwość pozostawienia całego wyposażenia
  • Malbork, ul. Sienkiewicza

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02903/

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o pow.51,90 m2,znajdujące się na

pierwszym piętrze w bloku dziesięciopiętrowym przy ul. Sienkiewicza w Malborku.

 

Nieruchomość składa się z przestronnego pokoju z balkonem, dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki oraz przedpokoju. Okna PCV z wystawą południowo-zachodnią.

Mieszkanie zabezpieczone podwójnymi drzwiami wejściowymi. Nieruchomość gotowa do zamieszkania (aktualny właściciel zostawia prawie całkowite wyposażenie mieszkania).

 

Ogrzewanie i ciepła woda z miasta. Czynsz administracyjny wynosi ok.826 zł za dwie osoby. Budynek jest ocieplony i wyposażony w dwie cichobieżne windy. Mieszkanie bardzo ciepłe i słoneczne.

 

Do mieszkania przynależy pomieszczenie piwniczne o pow.2,2m2

 

Przy budynku miejsca parkingowe ogólnodostępne oraz wyznaczone miejsca parkingowe dla mieszkańców z identyfikatorami. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem, monitoringiem zewnętrznym oraz wewnętrznym.

 

Budynek położony w centrum miasta, a jednocześnie w spokojnej okolicy. Bardzo blisko pełna infrastruktura handlowo-usługowa (m. in. Popularne sklepy jak Biedronka, Kaufland, apteka, przychodnia czy targowisko miejskie), zaledwie 900m do dworca PKP, a kilkuminutowy spacer doprowadzi nas do pięknego średniowiecznego zamku.

 

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 2%.

Nasz doradca pomoże w doborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowania kredytu do potrzeb.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
52 m²
Piętro:
1
Cena:
377 000 zł   (7 250,00 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Malbork
Typ zabudowy:
wieżowiec
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

ABC Nieruchomości, Elbląg, Wyżynna 9

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.abcn.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Klimatyzacjaobsługujemy Czynniki 134a, 1234yf-odgrzybianie, ozonowanie-wymiana kompresora, skraplacza,

Sam. osoboweWykonam usługę za 150 zł Ogł. nr 919101
z 9 maja

Klimatyzacja

obsługujemy Czynniki 134a, 1234yf

-odgrzybianie, ozonowanie

-wymiana kompresora, skraplacza, przewodów klimatyzacji

-mycie, czyszczenie parownika

-płukanie układu po zatarciu kompresora

-naprawa układu elektrycznego klimatyzacji

-precyzyjne sprawdzenie szczelności

-wydruk wykonanych czynności

WYJAZDOWO (DOTYCZY SPRZĘTU CIĘŻKIEGO I ROLNICZEGO)

Podana cena dotyczy serwisu klimatyzacji (podłączenia urządzenia)

Premium
Elbląg Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.jest największym zakładem należącym do Grupy Schmid – szwajcarskiego

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919622
z 12 maja

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.jest największym zakładem należącym do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej. Od 1936 roku Schmid wspiera rozwój nowoczesnej energetyki dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i zrównoważonym usługom.

Obecnie poszukujemy w Elblągu  zaangażowanej osoby, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:

Pakowacz/Pakowaczka