Lokale mieszkalneSprzedam za 329 000 zł Ogł. nr 920166
z 15 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * * 

NOWOŚĆ! DUŻE PRZESTRONNE MIESZKANIE Z OGRÓDKIEM W KMIECINIE!!!

  • 3 pokoje o pow. 61,20 m2, parter, balkon
  • funkcjonalny układ pomieszczeń
  • spokojna dzielnica
  • ogródek
  • Kmiecin, ul. Łąkowa

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02939/new/

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe o pow.61,20 m², położone na parterze przy ul. Łąkowej w Kmiecinie. Nieruchomość sprzedawana wraz z udziałami w działkach. Lokal składa się z salonu z balkonem, dwóch pokoi, dużej kuchni, łazienki, osobnego WC oraz przedpokoju. Mieszkanie jest dwustronne, dobrze doświetlone i posiada funkcjonalny układ pomieszczeń. Do lokalu przynależy duża piwnica oraz ogródek.

 

Nieruchomość wymaga remontu, co daje możliwość aranżacji według własnych potrzeb.

Spokojna lokalizacja na Żuławach Wiślanych zapewnia komfort życia oraz dogodny dojazd do Nowego Dworu Gdańskiego, Elbląga i Trójmiasta.

 

Idealna propozycja dla rodzin, seniorów oraz osób szukających spokojnego miejsca do życia.

 

Przy zakupie należy uwzględnić wynagrodzenie biura w wysokości 1%.

Nie masz gotówki? Nasz doradca pomoże w wyborze najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowaniu kredytu do indywidualnych potrzeb.

 

 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
61 m²
Piętro:
Parter
Cena:
329 000 zł   (5 393,44 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
pow. nowodworski
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

ABC Nieruchomości, Elbląg, Wyżynna 9

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.abcn.pl

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg # SKUP SAMOCHODÓW #NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!RZETELNA

Sam. osoboweKupię Ogł. nr 918954
z 9 maja

# SKUP SAMOCHODÓW #

NAJLEPSZE CENY W MIEŚCIE - ZADZWOŃ I PRZEKONAJ SIĘ!

SPRZEDAJESZ AUTO? ZADZWOŃ DO NAS!

RZETELNA FIRMA, KTÓRA POZYSKUJE SETKI KLIENTÓW ROCZNIE OD PONAD 10 LAT NABĘDZIE TWOJE AUTKO.

PŁACIMY GOTÓWKĄ!!!

K-U-P-U-J-E-M-Y        A-U-T-A:

# CAŁE, ŁADNE

# USZKODZONE, POWYPADKOWE, SKORODOWANE, ZANIEDBANE

# BEZ WAŻNYCH OPŁAT (UBEZPIECZENIE, PRZEGLĄD)

# POJAZDY RÓWNIEŻ NADAJĄCE SIĘ DO ZŁOMOWANIA

DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA 24H PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU-ZADZWOŃ!

Premium
Elbląg 🚗 Zatrudnię na stanowisko: 🚗- Lakiernik Samochodowy- Blacharz Samochodowy- Mechanik

Praca - zatrudnięMotoryzacja Ogł. nr 919347
z 11 maja

🚗 Zatrudnię na stanowisko: 🚗

- Lakiernik Samochodowy

- Blacharz Samochodowy

- Mechanik Samochodowy

TYLKO Z DOŚWIADCZENIEM

Premium
Elbląg * * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * * POLECAMY !!! ATRAKCYJNE DZIAŁKI BLISKO ELBLĄGA W KORZYSTNEJ

Działki, gruntySprzedam za 130 270 zł Ogł. nr 919800
z 13 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

 POLECAMY !!! ATRAKCYJNE DZIAŁKI BLISKO ELBLĄGA W KORZYSTNEJ CENIE!!!