Lokale mieszkalneSprzedam za 339 000 zł Ogł. nr 919357
z 11 maja

* * * ABC NIERUCHOMOŚCI * * *

 POLECAMY!! MIESZKANIE W DOGODNEJ LOKALIZACJI

  • 2 pokoje o pow. 60,70m2, parter
  • funkcjonalny układ pomieszczeń
  • umeblowane, gotowe do wprowadzenia się
  • Elbląg ul. Królewiecka

Więcej na stronie: https://www.abcn.pl/pl/oferta/AG02847/new/

 

Do sprzedaży przestronne mieszkanie dwupokojowe  o pow.60,70 m2  znajdujące się na  wysokim parterze  w budynku dwupiętrowym   przy ul. Królewieckiej w Elblągu.

 

Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, łazienki z wc, kuchni oraz przedpokoju. Okna PCV ze stroną świata na północny zachód Rozkładowy układ pomieszczeń. Zabudowa pod wymiar w przedpokoju.   Mieszkanie w pełni umeblowane oraz wyposażone w sprzęty AGD: lodówka, piekarnik, płyta indukcyjna, mikrofala, zmywarka, pralka.   Instalacja elektryczna miedziana.  

 

Ogrzewanie i ciepła woda z miasta.   Czynsz wynosi 1 100 zł na 1 osobę, w tym m. in. ogrzewanie, woda, fundusz remontowy, opłaty dla zarządcy.   Budynek położony w dobrej lokalizacji. Klatka zabezpieczona domofonem.   Do lokalu należy piwnica o pow.17,10 m2.

 

Dostęp do pełnej infrastruktury: sklepy, markety, piekarnie, laboratorium, przedszkole, szkoła, żłobek, siłownia oraz wiele innych punktów usługowo- handlowych.   Mieszkanie idealne dla rodziny, osób starszych.

 

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić wynagrodzenie dla biura w wysokości 2,46 % brutto

Nasz doradca pomoże w dopasowaniu najkorzystniejszego finansowania oraz dopasowania kredytu do potrzeb.

 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
61 m²
Piętro:
Parter
Cena:
339 000 zł   (5 557,38 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
kamienica
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

ABC Nieruchomości, Elbląg, Wyżynna 9

Tel.:

55 XXX XX XX (pokaż)

WWW:

www.abcn.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Podejmę się koszenia trawników (terenów zadbanych), chwastowisk (terenów trudnych). Posiadam własny sprzęt tj.

Do ogroduWykonam usługę Ogł. nr 919157
z 9 maja

Podejmę się koszenia trawników (terenów zadbanych), chwastowisk (terenów trudnych).

Posiadam własny sprzęt tj. kosiarka pchana, kosa spalinowa.

Elbląg i okolice.  

Premium
Elbląg Zakładanie trawników Elbląg i okolice

RóżneWykonam usługę Ogł. nr 919280
z 10 maja

Zakładanie trawników Elbląg i okolice

Premium
Elbląg GROVEST NIERUCHOMOŚCIPREZENTUJE:  Dwupoziomowe klimatyzowane  4-pokojowe mieszkanie 77,3 

Lokale mieszkalneSprzedam za 735 000 zł Ogł. nr 918150
z 4 maja

GROVEST NIERUCHOMOŚCI

PREZENTUJE:

 

Dwupoziomowe klimatyzowane  4-pokojowe mieszkanie 77,3  m²

 

Lokalizacja: Elbląg,   ul. Kossaka 11

 

735  000 zł

Premium
Elbląg AS  NIERUCHOMOŚCI  POLECA    MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ LUB ZAMIANĘ  *NOWOCZESNE WNĘTRZE,

Lokale mieszkalneSprzedam za 455 000 zł Ogł. nr 918794
z 7 maja

AS  NIERUCHOMOŚCI  POLECA   

MIESZKANIE NA SPRZEDAŻ LUB ZAMIANĘ 

*NOWOCZESNE WNĘTRZE,

*BARDZO  WYGODNA  KUCHNIA,

*PRZYTULNY  SALON,

*PIĘKNA  SYPIALNIA