Elbląg   Hipermarket E. LECLERC  w Elbląguposzukuje:  MASARZ - WĘDZARZ

Hipermarket E. LECLERC  w Elblągu

poszukuje:

  MASARZ - WĘDZARZ

Zakres obowiązków:

  • produkcja wyrobów wędzarniczych zgodnie z recepturami wewnętrznymi

  • obsługa klienta

  • dbanie o jakość i świeżość oferowanych produktów

  • przestrzeganie wymaganych norm i standardów sanitarnych

  • działanie zgodne z wytycznymi HACCP.

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • umiejętność pracy zespołowej

  • zaangażowanie oraz pozytywne nastawienie

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie / umowy o pracę,

  • wymiar etatu dostosowany do twoich potrzeb,

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Elblągdis Sp. z o. o. działa na lokalnym rynku pod szyldem E. LECLERC,

od 2004r zatrudniamy ponad 150 pracowników.

Osoby zainteresowane naszą ofertą proszone są o dostarczenie aplikacji na adres:

Elblągdis Sp. z o.o. 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2 lub e-mail: hr@elblag.leclerc

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranym osobami, a niewykorzystane aplikacje zostaną zniszczone niezwłocznie po zakończeniu procesu rekrutacji.

Administratorem danych osobowych przetwarzanych na potrzeby rekrutacji jest Elblągdis sp. z o.o, z siedzibą w Elblągu (82-300), przy ul. Żeromskiego 2 | NIP 5222648248. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie www: https://klauzule-informacyjne.pl/elblagdis

Na przesyłanych dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Forma zatrudnienia:
Umowa zlecenie
Branża:
Handel

Adres:

Elblągdis Sp. z o.o., 82-300 Elbląg, ul. Żeromskiego 2

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.poszukuje pracownika na stanowisko: ELEKTRYK  / MECHANIK

MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.

poszukuje pracownika na stanowisko:

ELEKTRYK  / MECHANIK

🏠 Mam do wynajęcia 1-pokojowe mieszkanie w Elblągu! 🏠

POSZUKUJĘ OSÓB, KTÓRE WYNAJMOWAŁY LUB WYNAJMUJĄ LOKAL USŁUGOWY

DWÓM KRAWCOWYM (inicjały H. W.i M. W.M. ) I ZOSTAŁY PRZEZ TE KOBIETY

OSZUKANE W PŁATNOŚCI ZA NAJEM.

Z PEWNOŚCIĄ JEST NAS WIĘCEJ. MI WINNE SĄ 12 000 zł, UCIEKŁY BEZ ZAPŁATY.

PRZECIWKO TYM KOBIETOM TOCZĄ SIĘ 3 SPRAWY SĄDOWE, NA KTÓRE SIĘ NIE STAWIAJĄ.

Zatrudnię logopedę do pracy z dziećmi w przedszkolu

Bagażówka, Przeprowadzki Elbląg, Tani Transport Elbląg, Taxi bagażowe OFERUJEMY:- PRZEPROWADZKI- TRANSPORT MEBLI-

Bagażówka, Przeprowadzki Elbląg, Tani Transport Elbląg, Taxi bagażowe OFERUJEMY:

- PRZEPROWADZKI

- TRANSPORT MEBLI

- WNOSZENIE MEBLI

- TRANSPORT LODÓWEK, PRALEK

- ODBIÓR TOWARU MRÓWKA i Mak Chemia

- MONTAŻ I SKŁADANIE MEBLI IKEA, MEBLE Wójcik

- SPRZĄTANIE PIWNIC, GARAŻY, PODDASZY

- OBSŁUGA FIRM,URZĘDÓW

www.przeprowadzka.elblag.pl

TAGI: PRZEPROWADZKI ELBLĄG, TRANSPORT BUS ELBLĄG