Lokale mieszkalneWynajmę komuś za 3 000 zł
Ogł. nr 911777
z 25 marca
🏠DE FACTO NIERUCHOMOŚCI🏠
TWÓJ ZAUFANY PARTNER!
NOWOŚĆ! MIESZKANIE NA UL. KOSYNIERÓW GDYŃSKICH W ELBLĄGU
93,15 M2 - 3 POKOJE, KUCHANIA I ŁAZIENKA
MIESZKANIE JEST DWUPOZIOMOWE
ZAPRASZAMY!
DE FACTO Nieruchomości prezentuje Państwu przestronne 4 pokojowe mieszkanie na ul. Kosynierów Gdyńskich w Elblągu.
LOKALIZACJA:
Mieszkanie położone w atrakcyjnej i spokojnej części miasta, zapewniającej komfort codziennego życia. W pobliżu znajdują się sklepy, szkoły, punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej, co umożliwia szybkie przemieszczanie się po mieście. Lokalizacja łączy wygodę miejskiej infrastruktury z kameralnym charakterem okolicy. Dodatkowym atutem jest możliwość parkowania na podwórku.
MIESZKANIE:
Przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,15 m², położone na I piętrze budynku. Lokal składa się z dużej kuchni z oknami, w pełni wyposażonej zabudowy kuchennej (w tym ekspresu do kawy), przestronnego salonu, przedpokoju, dwóch dużych sypialni – w tym jednej z balkonem – oraz łazienki. Mieszkanie jest dwustronne, bardzo dobrze doświetlone i słoneczne, co znacząco podnosi komfort codziennego użytkowania. Funkcjonalny układ pomieszczeń oraz duża powierzchnia sprawiają, że jest to idealna propozycja dla rodziny lub osób poszukujących przestronnego mieszkania. Ogrzewanie miejskie zapewnia wygodę oraz stabilność kosztów eksploatacyjnych.
FINANSE:
Czynsz najmu: 3000 PLN miesięcznie.
Dodatkowo płatne: czynsz administracyjny oraz energia elektryczna według rachunków.
Jednorazowe wynagrodzenie dla biura nieruchomości.
Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.
Ogłoszenia premium
ZatrudnięProdukcja
Ogł. nr 909034
z 10 marca
📢 Poszukujemy SPECJALISTY: Pracownik Produkcji / Montażysta (Aplikator Folii)
Jeśli pasjonujesz się zaawansowaną aplikacją folii i laminatów architektonicznych (3M Di-Noc), szukasz stabilnej pracy w Elblągu i jednocześnie chcesz mieć szansę na udział w wyjątkowych projektach w Polsce, Europie i na świecie – dołącz do Grupy CONTACT!
Lokale mieszkalneWykonam usługę
Ogł. nr 911643
z 24 marca
WYWÓZ ŚMIECI- UTYLIZACJA MEBLI, GRUZU, SPRZĘTU ITP. WYWÓZ NA WYSYPISKO
Utylizacja
Nasi pracownicy spakują, przeniosą i wywiozą zbędne przedmioty. Możliwy demontaż, wyburzenie. Zapewniamy własne worki oraz kartony. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT. Zajmujemy się również transportem i przeprowadzkami.
Wywozimy:
- Meble, wersalki, tapczany itp
- Odpady budowlane regipsy, płytki
- Gruz luzem oraz w workach
- Sprzęt RTV/AGD telewizory, pralki, lodówki itp.
- Złom
- Wszystkie inne odpady i śmieci
ZatrudnięLogistyka
Ogł. nr 911452
z 23 marca
MEBLE WÓJCIK SP. Z O. O.
POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO
SPECJALISTA/KA DS. TRANSPORTU Z JĘZYKIEM NIEMIECKIM
ZatrudnięCall center
Ogł. nr 911372
z 23 marca
Konsultant/ka ds. sprzedaży
Remont.-budowlaneWykonam usługę
Ogł. nr 911230
z 22 marca
HYDRAULIK
Kontakt mailowy: ogloszenia@portel.pl




















