Lokale mieszkalneSprzedam za 340 000 zł Ogł. nr 920760
z 19 maja

🏠DE FACTO NIERUCHOMOŚCI🏠

TWÓJ ZAUFANY PARTNER

 

NOWOŚĆ! MIESZKANIE NA UL. TRYBUNALSKIEJ

 

48,70M2 - 2 POKOJE, ODDZIELNA KUCHNIA Z OKNEM I  ŁAZIENKA.

ŚWIETNA LOKALIZACJA!

 

ZAPRASZAMY!

DE FACTO Nieruchomosci prezentujemy Państwu finskcjonane mieszkanie na ul. Trybunalskiej w Elblągu.

 

LOKALIZACJA:

Mieszkanie położone jest w doskonałej lokalizacji przy ulicy  Trybunalskiej, w samym  sercu Śródmieścia Elbląga. To miejsce łączy w sobie wygodę życia w centrum miasta z dostępem do wszystkich najważniejszych udogodnień. W najbliższym otoczeniu znajdują się liczne  sklepy, Urząd Miejski, przedszkole, teatr, kino, centrum handlowe oraz park. Doskonała komunikacja miejska (autobusy, tramwaje) zapewnia szybkie połączenie z pozostałymi częściami Elbląga. Połączenie tak dogodnego położenia i pełnej infrastruktury sprawia, że mieszkanie stanowi idealną propozycję zarówno dla osób prywatnych, jak i inwestorów poszukujących lokalu pod wynajem.

 

NIERUCHOMOŚĆ:

Przedmiotem sprzedaży jest  mieszkanie dwupokojowe o pow.48,70m2.Lokal ma bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń, na który składają się:

  • dwa ustawne pokoje,

  • oddzielna kuchnia z oknem,

  • przedpokój,

  • łazienka z WC.

Media (ciepła i zimna woda oraz ogrzewanie) dostarczane są z  sieci miejskiej, co zapewnia wygodę i niskie koszty eksploatacyjne.
Kuchnia i łazienka są  umeblowane i wyposażone  w niezbędny sprzęt AGD, w tym pralkę i lodówkę. Pokoje pozostają częściowo umeblowane, co daje możliwość dowolnej aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb. W ostatnich miesiącach w mieszkaniu został przeprowadzony  remont, dzięki czemu lokal jest w bardzo dobrym stanie technicznym i gotowy do zamieszkania.

 

FINANSE:

Cena: 340.000 PLN
Czynsz administracyjny:  757 PLN

Jednorazowe wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i obejrzenia nieruchomości.

 

Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 § 1 Kodeksu cywilnego.

 

ALEWTYNA BUCZKO
Nr licencji pośrednika 5416
TEL. 508-390-748
DE FACTO Nieruchomości 
Biuro: ul. Garbary 17, 82-300 Elbląg
www.defacto.elblag.pl

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
49 m²
Piętro:
2
Cena:
340 000 zł   (6 938,78 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

ul. Garbary 17, 82-300 Elbląg

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.defacto.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Poszukujemy Pracowników Budowlanych: Dołącz do naszej ekipy! 🏗️💼

Praca - zatrudnięBudownictwo Ogł. nr 919540
z 12 maja

Poszukujemy Pracowników Budowlanych: Dołącz do naszej ekipy! 🏗️💼

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  KOMFORTOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 479 000 zł Ogł. nr 919911
z 14 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 4-POKOJOWE MIESZKANIE

GOTOWE DO ZAMIESZKANIA, POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE 

Z DOSTĘPEM DO OGRÓDKA Z WIATĄ ORAZ DO MIEJSCA  POSTOJOWEGO

W CICHEJ I SPOKOJNEJ LOKALIZACJI

ULICA SAPERÓW, ELBLĄG

Premium
Elbląg Kontroler Sprzętu i ProdukcjiMiejsce:   Elbląg / Gdańsk / budowy w PolsceGłówne miejsce pracy:

Praca - zatrudnięBudownictwo Ogł. nr 920145
z 15 maja

Kontroler Sprzętu i Produkcji

Miejsce:   Elbląg / Gdańsk / budowy w Polsce

Główne miejsce pracy: Elbląg

Branża: Geotechnika

Praca w delegacji:  sporadycznie

Premium
Elbląg 🔧 Technolog – Konstruktor mebli na wymiar 🔨

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919970
z 14 maja

🔧 Technolog – Konstruktor mebli na wymiar 🔨

Premium
Elbląg PRACOWNIK MONTAŻU KOŃCOWEGOFirma ACOUSTICS, jeden z największych w Polsce producentów kontenerów zbiornikowych,