Lokale mieszkalneSprzedam za 207 900 zł Ogł. nr 920870
z 20 maja

DOM NIERUCHOMOŚCI

OFERUJEMY NA SPRZEDAŻ

MIESZKANIE 2  POKOJOWE

Pow.     32 m2

Blisko Park Kajki 

MEDIA Z MIASTA

Super Lokalizacja

KUP MIESZKANIE BEZ WKŁADU WŁASNEGO!!!

KLUCZE W BIURZE

UL. Pawia

TYLKO  U NAS

SUPER CENA 207.900 DO NEGOCJACJI

 

 

 

 

Sprzedam mieszkanie 2  pokojowe  o pow.32  m2 zlokalizowane na drugim piętrze dwu piętrowego budynku przy ul. Pawiej. Super lokalizacja, blisko do Parku Kajki.   Rozkład pomieszczeń dwa oddzielne pokoje, kuchnia  , osoba kuchnia oraz łazienka z  wc i mały przedpokój. Do mieszkania przynależy duże pomieszczenie piwniczne. Czynsz 600  zł w tym ogrzewanie i woda.   Świetna lokalizacja dla osób ceniących ciszę i spokój. Blok z dala od ulicy. Możliwość korzystania z garażu przy budunku, zrobiony  wjazd na auto bezpośrednio przy budynku. Standard mieszkania do zamieszkania. Mieszkanie jest po odświeżeniu( malowane). Mieszkanie polecane dla osób chcących zamieszkać bez remontu, lub dla inwestorów. Możliwość pomocy w kredycie hipotecznym.    

 

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,2 % brutto.

 

 

 

 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
32 m²
Piętro:
2
Cena:
207 900 zł   (6 496,88 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
kamienica
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

Elbląg

Kom.:

50X XXX XXX (pokaż)
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg ✨ Mycie kostki brukowej, okien, elewacji, dachów oraz paneli fotowoltaicznych – kompleksowo i

Remont.-budowlaneWykonam usługę za 15 zł Ogł. nr 916597
z 3 maja

Mycie kostki brukowej, okien, elewacji, dachów oraz paneli fotowoltaicznych – kompleksowo i profesjonalnie!

Czystość, która odmienia Twój dom i firmę!

Premium
Elbląg MEGA-CONSULT NIERUCHOMOŚCI - WYCENA, SPRZEDAŻ, ZAKUP, WYNAJEMOFERUJESUPER ATRAKCYJNĄ NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONĄ W

Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 4 100 000 zł Ogł. nr 920678
z 19 maja

MEGA-CONSULT NIERUCHOMOŚCI - WYCENA, SPRZEDAŻ, ZAKUP, WYNAJEM

OFERUJE

SUPER ATRAKCYJNĄ NIERUCHOMOŚĆ POŁOŻONĄ W CENTRUM ELBLĄGA

OBIEKT UŻYTKOWY O POWIERZCHNI 1175M2

Z  DZIAŁKAMI O ŁĄCZNEJ POWIERZCHNI 2591M2

I WŁASNYM PARKINGIEM

pełny serwis zdjęciowy na stronie; https://www.mega-consult.pl/obiekty-na-sprzedaz-4100000zl-1175m2-elblag-centrum/6950942

Premium
Elbląg Sprzedam samochód elektryczny  - czterokołowiec lekki - Yunlong LH-Q.. rok produkcji 2024,pierwsza

Sam. osoboweSprzedam za 28 900 zł Ogł. nr 920282
z 16 maja

Sprzedam samochód elektryczny  - czterokołowiec lekki - Yunlong LH-Q.. rok produkcji 2024,pierwsza rejestracja 2025 r. Bezwypadkowy. Pierwszy właściciel. Faktura VAT - kupujący nie płaci podatku. Ubezpieczony. W cenie dobrego roweru elektrycznego. Bardzo małe koszty eksploatacji !