Lokale mieszkalneSprzedam za 250 000 zł Ogł. nr 920587
z 18 maja

DZIEŃ OTWARTY 23.05.2026r (SOBOTA) 

ELBLĄG, UL. ROBOTNICZA   

POWIERZCHNIA 37 M2 

2 POKOJE

MEDIA Z MIASTA 

GOTOWE DO ZAMIESZKANIA

DOSTĘPNE OD ZARAZ 

HAUSLAND REAL ESTATE

MISJA: WIĘCEJ NIŻ UDANA TANSAKCJA

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość SMS z treścią: Mieszkanie, ul. Robotnicza.  

Dni Otwarte - tylko po wcześniejszym umówieniu.

Prezentacje nieruchomości odbywają się wyłącznie w ustalonych terminach i godzinach, po wcześniejszym kontakcie telefonicznym. Dzięki temu możemy poświęcić Ci pełną uwagę i zapewnić komfortowe warunki wizyty.

Zadzwoń już dziś i zarezerwuj dogodny termin!

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37 m2,położone na 4 piętrze zadbanego budynku przy ulicy Robotniczej w Elblągu. To doskonała propozycja dla singla, pary, młodej rodziny, jak również osób szukających nieruchomości inwestycyjnej pod wynajem. Lokal wyróżnia się praktycznym układem pomieszczeń, bardzo dobrą lokalizacją oraz gotowym do zamieszkania standardem, dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez konieczności przeprowadzania dodatkowych remontów.

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, w tym jasnego i słonecznego salonu połączonego z funkcjonalną kuchnią, co tworzy komfortową i nowoczesną przestrzeń do codziennego życia. Otwarta strefa dzienna sprawia, że wnętrze wydaje się bardziej przestronne i przyjazne. Przytulna sypialnia zapewnia wygodne miejsce do odpoczynku, natomiast łazienka wyposażona w wannę pozwala na relaks po całym dniu. Całość uzupełnia funkcjonalny korytarz z miejscem do przechowywania.

Mieszkanie jest ciepłe, dobrze doświetlone oraz bardzo ustawne, co daje wiele możliwości aranżacyjnych. Wszystkie media pochodzą z sieci miejskiej, co wpływa na wygodę oraz komfort codziennego użytkowania. Dodatkowym atutem nieruchomości jest przynależna piwnica, która zapewnia dodatkową przestrzeń do przechowywania rzeczy sezonowych czy rowerów.

Dużym udogodnieniem dla mieszkańców jest parking znajdujący się bezpośrednio przed budynkiem, dostępny wyłącznie dla mieszkańców i zabezpieczony szlabanem otwieranym na pilot. To rozwiązanie znacząco zwiększa komfort życia i eliminuje problem z parkowaniem. Sam budynek jest zadbany, a okolica spokojna i dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta.

Czynsz na tą nieruchomość wynosi ok.720 zł na jedną osobę.

Mieszkanie:

- Salon z kuchnią,
- Sypialnia,  
- Łazienka,
- Korytarz,

Suma powierzchni: 37 m2. 

- Bardzo dobra lokalizacja,
- Idealne do zamieszkania lub pod wynajem,
- I wiele więcej!

Opis lokalizacji

Nieruchomość znajduje się przy ulicy Robotniczej w Elblągu - w bardzo dogodnej lokalizacji zapewniającej wygodny dostęp do najważniejszych punktów miasta. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy, markety, punkty usługowe, szkoły, przedszkola oraz przystanki komunikacji miejskiej, co sprawia, że codzienne funkcjonowanie jest wyjątkowo komfortowe.

Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum miasta, a jednocześnie zapewnia spokojne warunki do życia. W pobliżu znajdują się również tereny zielone oraz miejsca idealne na spacery i rekreację. To okolica ceniona przez mieszkańców za dobrą infrastrukturę, wygodę oraz łatwy dostęp do wszystkich niezbędnych usług.

- Wygodna infrastruktura miejska,
- Komfortowy parking dla mieszkańców pod blokiem,  
- I wiele więcej!

Spotkaj się ze mną i zobacz, jak może wyglądać Twoje nowe mieszkanie!

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,50%.  

HausLand Real Estate,
82-300 Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8/1

Treść niniejszego ogłoszenia nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.
 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
37 m²
Piętro:
4
Cena:
250 000 zł   (6 756,76 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

Elbląg, ul. Armii Krajowej 7-8/1

Kom.:

51X XXX XXX (pokaż)

WWW:

hausland.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg SPRZEDAM OPONY LETNIE195/55/15

Opony i felgiSprzedam za 100 zł Ogł. nr 919460
z 11 maja

SPRZEDAM OPONY LETNIE195/55/15

Premium
Elbląg Firma Kromet Sp.   z o. o.w Elblągu przy ul. Stoczniowej 2   Zatrudni pracownika/ pracownicę na

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919983
z 14 maja

Firma Kromet Sp.   z o. o.w Elblągu przy ul. Stoczniowej 2

 

Zatrudni pracownika/ pracownicę na stanowisko: Elektryk – elektromechanik

Premium

Praca - zatrudnię Ogł. nr 919472
z 11 maja

Sklep DUET zatrudni na stanowisko Kasjer- sprzedawca

Premium
Elbląg 🛠️ Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisko: Montażysta mebli

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 920148
z 15 maja

🛠️ Zatrudnimy osoby do pracy na stanowisko: Montażysta mebli

Premium
Elbląg Koszenie trawników, wertykulacja, wykaszanie zaniedbanych terenów Wycinka, przycinka drzew, strzyżenie

Do ogroduWykonam usługę za 20 zł Ogł. nr 920075
z 15 maja

Koszenie trawników, wertykulacja, wykaszanie zaniedbanych terenów Wycinka, przycinka drzew, strzyżenie żywopłotu, wertykulacja, ,opryski, oraz inne prace na ogrodachdrobne prace stolarskie a takżecałoroczna opieka nad ogrodem