Lokale mieszkalneSprzedam za 339 000 zł Ogł. nr 920624
z 18 maja

ELBLĄG, ALEJA TYSIĄCLECIA, drugie piętro, 2 pokoje z wygodną loggiąWGN Nieruchomości oddział Elbląg zaprasza do zapoznanie się z nową super ofertą mieszkania przy Alei Tysiąclecia w Elblągu do własnej aranżacji. Można tu stworzyć salon z aneksem kuchennym i dwie sypialnie.

Lokalizacja :

Mieszkanie przy Alei tysiąclecia, znajduje się w centrum Elbląga w bliskim sąsiedztwie Starego Miasta ( około 300 metrów). W okolicy znajduje się w pełni rozwinięta infrastruktura w tym szkoła nr 21, przedszkole nr 19, Zespół Szkół Techniczno-Informatycznych, sklepy spożywcze takie jak Żabka, Biedronka, apteka, Dworzec PKP i PKS ( 800metrów) Przystanki komunikacji miejskiej w pobliżu (około 100m), a także kościół, czy liczne restauracje, puby, deptaki, które zlokalizowane są na Starym Mieście.

Budynek :
Wieżowiec, położony w centrum miasta, w dobrym stanie, usytuowany w sąsiedztwie innych budynków. Przy budynku oraz za nim znajduje się parking dla mieszkańców. Wejście do bloku zabezpieczone zostało domofonem, jest to nieruchomość z windą. Wysoka i szeroka klatka daje komfort w swobodnym poruszaniu się. Nieopodal budynku plac zabaw oraz teren zielony, który odgradza budynek od głównej drogi dając nam ciszę i spokój.

Mieszkanie :
Słoneczne mieszkanie o powierzchni 50,09 m2 zlokalizowane w centrum Elbląga, na drugim piętrze ośmiopiętrowego wieżowca. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 3 m2. Duża loggia, dostępna z obu pokoi, stanowi idealne miejsce do relaksu.

Mieszkanie wymaga remontu, aczkolwiek na początek nadaje się do zamieszkania, to daje nowym właścicielom możliwość aranżacji przestrzeni według własnych potrzeb i gustu. Istnieje potencjał do stworzenia przestronnego salonu z aneksem kuchennym oraz dwóch sypialni. Brak problemów z miejscami postojowymi w okolicy. Budynek wyposażony jest w windę. Wszystkie media doprowadzone z sieci miejskiej. Idealne dla rodziny, pary, osób starszych oraz jako inwestycja.

To mieszkanie może być Twoje, nie zwlekaj i umów się na prezentację.

Nasz doradca kredytowy pomoże w uzyskaniu finansowania oraz przeprowadzi Państwa przez cały proces kredytowy, dzięki czemu transakcja przebiegnie sprawnie i bezpiecznie.

Do ceny zakupu należy doliczyć koszty notarialne oraz prowizję biura nieruchomości.

Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku oraz stronę:

www.wgn-elblag.pl

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
50 m²
Piętro:
2
Cena:
339 000 zł   (6 780,00 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
wieżowiec
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

Elbląg, ul. Powstańców Warszawskich 7/2

Kom.:

78X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.wgn-elblag.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

TransportoweWykonam usługę za 100 zł Ogł. nr 919307
z 11 maja

PRZEPROWADZKI, TRANSPORT, WYWÓZ STARYCH MEBLI

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ

Działki, gruntySprzedam za 112 448 zł Ogł. nr 919908
z 14 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

DZIAŁKI POD ZABUDOWĘ JEDNORODZINNĄ

ZLOKALIZOWANE W MIEJSCOWOŚCI MARIANKA KOLONIA

W SPOKOJNEJ I MALOWNICZEJ LOKALIZACJI

W SĄSIEDZTWIE POLA GOLFOWEGO SAND VALLEY

Premium

Do ogroduWynajmę od kogoś Ogł. nr 920250
z 16 maja

Koszenie kosa spalinowa

Premium
Elbląg Pomoc Drogowa Elbląg 24h Laweta SiódemkaZajmujemy się pomocą drogową 24 godziny 7 dni w tygodniu. Jesteśmy

TransportoweWykonam usługę Ogł. nr 919679
z 12 maja

Pomoc Drogowa Elbląg 24h Laweta Siódemka

Zajmujemy się pomocą drogową 24 godziny 7 dni w tygodniu. Jesteśmy firmą specjalizującą się w pomocy drogowej, oraz:

  • -pomoc drogowa
  • -holowanie samochodów
  • -odpalanie aut na kable
  • -dowóz paliwa
  • -zmiana koła, drobne naprawy
  • -transport maszyn budowlanych i rolniczych