Lokale mieszkalneSprzedam za 309 000 zł Ogł. nr 919619
z 12 maja

⭐  ⭐  ⭐  ⭐  ⭐

FiDU Biuro Nieruchomości prezentuje:

 

🏠  2 pokoje 📐 60,3 m²  📍 ul. Powstańców Warszawskich, Elbląg

☀️ Słoneczny balkon 🚗  Parking za szlabanem blisko Starówki

💎 Opcja połączenia z lokalem obok  w 96,7 m²!

 

🌐 fidunieruchomosci. pl

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 60,3 m², położone w doskonałym punkcie Elbląga – przy ul. Powstańców Warszawskich.
Idealna propozycja dla pary lub rodziny szukającej klimatu kamienicy z wygodami bloku (ogrzewanie miejskie).
💎 UNIKAT NA RYNKU: Istnieje wyjątkowa możliwość dokupienia mieszkania naprzeciwko (36,4 m²) i stworzenia jednego, przestronnego dużego mieszkania o powierzchni 96,7 m²!

 

🏠 W SKRÓCIE

  • Powierzchnia 60,3 m² 
  • Piętro 3 z 3
  • 2 pokoje (sypialnia i duży salon), osobna kuchnia, łazienka i balkon.
  • Ekspozycja okien i balkonu południowa.
  • Instalacja elektryczna miedziana (wymieniona ok. 20 lat temu).
  • W cenie zabudowa kuchni + AGD (zmywarka Bosh 45cm, piekarnik Teka, płyta Bosch).

 

🛠 MEDIA I OPŁATY

  • Ogrzewanie miejskie.
  • Ciepła woda bojler elektryczny.
  • Czynsz ok. 1100 zł .

 

🌳 LOKALIZACJA I OTOCZENIE:
Ścisłe centrum z dostępem do terenów zielonych!

  • Park Planty: Po drugiej stronie ulicy.
  • Biedronka: 3 min pieszo.
  • Kaufland: 3 min autem.
  • Stare Miasto (Brama Targowa): 7 min pieszo.

 

🚗 ATUTY:

  • Parkowanie za szlabanem.
  • Słoneczny balkon z widokiem na Park Planty.
  • Wysokość pomieszczeń aż 3m (dodaje przestronności).
  • Możliwość rozbudowy z sąsiadującym mieszkaniem.
  • Atrakcyjna cena!

 

👥 DLA KOGO?

  • Dla pary/rodziny: Gotowe 60,3 m² w świetnej lokalizacji
  • Dla wizjonera: Kupujesz oba mieszkania i je łączysz!
  • Inwestor: Fliper

 

📞 Zadzwoń i zobacz potencjał połączenia mieszkań na żywo!

 

Link do drugiego mieszkania 👇
https://fidunieruchomosci.pl/listing/36-4m%c2%b2-w-centrum-elblaga/

 

📍 FIDU Nieruchomości Kredyty:
🏢 ul. Płk. Dąbka 138/3 Elbląg 82-300
📞 +48 511 151 711
🌐 fidunieruchomosci.pl
🌐 fidu.pl/kredyty

 

🛒  Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości.

 

⚖️ Niniejsze ogłoszenie ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art. 66 §1 KC.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
60 m²
Piętro:
3
Cena:
309 000 zł   (5 150,00 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
kamienica
Rok budowy:
do 1945 r.
Kontakt

Adres:

FIDU GROUP Sp. z o.o., Elbląg, Pułkownika Stanisława Dąbka 138/3

Kom.:

51X XXX XXX (pokaż)

WWW:

fidunieruchomosci.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919494
z 12 maja

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.

największy zakład należący do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej w ramach ciągłego rozwoju poszukuje osoby na stanowisko:

Monterka - Spawaczka / Monter - Spawacz 

Premium
Elbląg P. H.U. TOWO - Twój dostawca narzędziPoszukuje  Specjalisty ds. e-commerce (Allegro / Erli / Apilo /

Praca - zatrudnięHandel Ogł. nr 918685
z 11 maja

P. H.U. TOWO - Twój dostawca narzędzi

Poszukuje  Specjalisty ds. e-commerce (Allegro / Erli / Apilo / Shoper)

Miejsce pracy: 82-300 Elbląg ul. Panieńska 7-8, 

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  KOMFORTOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 415 000 zł Ogł. nr 918381
z 5 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE

WSZYSTKIE MEDIA Z MIASTA

POŁOŻONE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI

ULICA KRÓLEWIECKA, ELBLĄG

 

Premium
Elbląg D. R.E. Sp. z o. o.  - dynamicznie rozwijająca się firma produkcyjna z siedzibą w  Elblągu