Lokale mieszkalneSprzedam za 235 000 zł Ogł. nr 920773
z 19 maja

FREEDOM NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam mieszkanie - Dzierzgoń, Traugutta. 

Lokalizacja:
Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej części Dzierzgonia, w otoczeniu zabudowy mieszkaniowej oraz pełnej infrastruktury. W niedalekiej odległości znajdują się szkoły, apteka, ośrodek zdrowia, straż pożarna oraz inne punkty usługowe, co zapewnia wygodę codziennego życia.

Powierzchnia:
Mieszkanie o powierzchni 55,65 m², dodatkowo do lokalu przynależy piwnica o powierzchni 9,40 m². Lokal znajduje się na 2 piętrze w budynku dwupiętrowym.

Układ pomieszczeń:
Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Okna wychodzą na trzy strony świata, dzięki czemu wnętrze jest jasne i dobrze doświetlone przez cały dzień.

Standard:
W mieszkaniu znajdują się okna PCV, instalacja elektryczna została wymieniona na miedzianą, a także wymienione zostały rury gazowe. Ogrzewanie oraz ciepła woda pochodzą z dwufunkcyjnego piecyka gazowego.

Budynek:
Budynek z 1977 roku, ocieplony, z zadbaną klatką schodową wyposażoną w okna PCV. Nieruchomością zarządza zaangażowana wspólnota mieszkaniowa, a opłaty administracyjne wynoszą około 225 zł miesięcznie.

Dodatkowe atuty:
Mieszkańcy korzystają z ogrodzonego ogródka z budynkami gospodarczymi, co daje dodatkową przestrzeń do wypoczynku lub przechowywania.

To idealna propozycja dla osób szukających spokojnego miejsca do życia, a jednocześnie z dobrym dostępem do miejskiej infrastruktury. Mieszkanie sprawdzi się zarówno dla pary, małej rodziny, jak i jako inwestycja pod wynajem.

Nie możesz pojawić się osobiście? Skorzystaj z wirtualnego spaceru i zwiedź dom bez wychodzenia z domu!

Nie zwlekaj i umów się już dziś na prezentację. Zadzwoń, a z przyjemnością pokażę Ci tą nieruchomość na żywo. Warto!

↓ Więcej podobnych i przedpremierowych ofert zawsze na moich Social Mediach !!! ↓
↓ Polub i poznaj je, oraz mnie bliżej ↓

Facebook: @Dominik Pawlak Nieruchomości
Instagram: @dominik.pawlak.nieruchomosci

Dominik Pawlak

Zapraszam również do rozmowy przy pysznej kawie w naszym biurze w Elblągu przy al. Grunwaldzkiej 31/2.

Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 7.500 zł brutto.

Chcesz kupić wymarzoną nieruchomość, ale nie masz oszczędności na wkład?
Mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Nasi eksperci finansowi pomogą Tobie w uzyskaniu kredytu hipotecznego na zakup nieruchomości BEZ WYMAGANEGO WKŁADU WŁASNEGO!
Nie czekaj, zgłoś się do nas – wymarzona nieruchomość jest w Twoim zasięgu

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Dane nieruchomości
Powierzchnia:
65 m²
Piętro:
2
Cena:
235 000 zł   (3 615,38 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
pow. sztumski
Typ zabudowy:
blok
Kontakt

Kom.:

57X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.freedom-nieruchomosci.pl
Zamknij
Ogłoszenia w kategorii Lokale mieszkalne - Sprzedam
Proszę czekaćCzekaj
Pokaż lokalizację nieruchomości

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  USTAWNE 2-POKOJOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 319 000 zł Ogł. nr 919910
z 14 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

USTAWNE 2-POKOJOWE MIESZKANIE

POŁOŻONE NA 2 PIĘTRZE

DO ZAMIESZKANIA

ULICA BRZESKA, ELBLĄG

Premium
Elbląg LEVEL NIERUCHOMOŚCI  ELZAM TOWER  MIESZKANIA    OD 42m2 do 106m2    NIERUCHOMOŚCI

Lokale mieszkalneSprzedam za 388 052 zł Ogł. nr 920715
z 19 maja

LEVEL NIERUCHOMOŚCI

 

ELZAM TOWER

 

MIESZKANIA

 

  OD 42m2 do 106m2 

 

NIERUCHOMOŚCI NA POZIOMIE

Premium
Elbląg Pomocnik drogowy, pracownik fizyczny 

Praca - zatrudnięBudownictwo Ogł. nr 919887
z 14 maja

Pomocnik drogowy, pracownik fizyczny 

Premium
Elbląg Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.jest największym zakładem należącym do Grupy Schmid – szwajcarskiego

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919622
z 12 maja

Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.jest największym zakładem należącym do Grupy Schmid – szwajcarskiego producenta systemów energetycznego wykorzystania biomasy drzewnej. Od 1936 roku Schmid wspiera rozwój nowoczesnej energetyki dzięki innowacyjnym rozwiązaniom i zrównoważonym usługom.