Lokale mieszkalneSprzedam za 850 000 zł Ogł. nr 920970
z 20 maja

FREEDOM NIERUCHOMOŚCI

Sprzedam mieszkanie - Krynica morska, Rybacka. 

Na sprzedaż wyjątkowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 50,73 m², położony w jednej z najbardziej atrakcyjnych lokalizacji Krynicy Morskiej – przy ul. Rybackiej, tuż nad brzegiem Zalewu Wiślanego.

To komfortowa, całoroczna nieruchomość w nowoczesnym budynku, idealna zarówno dla osób marzących o własnym mieszkaniu nad morzem, jak i dla inwestorów szukających sprawdzonego źródła dochodu.

Apartament znajduje się na II piętrze i wyróżnia się funkcjonalnym układem: na dolnym poziomie mieści się salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka z prysznicem oraz balkon z pięknym widokiem na panoramę Zalewu Wiślanego, natomiast na piętrze znajdują się dwie przytulne sypialnie.

Lokal jest w pełni wyposażony – kuchnia z płytą indukcyjną, lodówko-zamrażarka, pralka, klimatyzacja, rolety przeciwsłoneczne oraz moskitiery na oknach.

Nieruchomość ogrzewana elektrycznie, z niskimi kosztami utrzymania – opłaty administracyjne wynoszą ok.540,00 zł miesięcznie. Do apartamentu przynależy miejsce parkingowe na prywatnym, ogrodzonym parkingu z automatyczną bramą, oferowane w dodatkowej kwocie 50 000,00 zł.

Świetna lokalizacja zapewnia bliskość wszystkich atrakcji Krynicy Morskiej – portu rybacko-jachtowego, deptaka, restauracji, sklepów oraz plaży morskiej, oddalonej zaledwie 10 minut spacerem. plaża nad Zalewem oraz ścieżka spacerowa znajduje się w odległości zaledwie około 50 metrów od budynku.

To doskonała oferta dla osób poszukujących swojego miejsca nad morzem – zarówno do zamieszkania, jak i pod wynajem.

Apartament cieszy się niemal stuprocentowym obłożeniem w sezonie od wielu lat, co czyni go pewną i opłacalną inwestycją. Możliwe jest przejęcie strony internetowej obiektu, dostępów do strony z rezerwacjami, a nawet przedłużenie kontraktu z osobą obsługującą rezerwacje gości.

Zapraszam więc do kontaktu, aby umówić się na pokaz.

Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne, podatek PCC oraz wynagrodzenie biura nieruchomości w wysokości 2% brutto.

Zapraszam również do naszego biura przy Alei Grunwaldzkiej 31/2 w Elblągu. Jeśli rozważasz kredytowanie zakupu, nasz ekspert finansowy bezpłatnie porówna i dobierze finansowanie najlepiej dopasowane do Twoich potrzeb.

Radosław Czapiewski
Freedom Nieruchomości

Ponadto niniejsze materiały stanowią tajemnicę przedsiębiorstwa Freedom Nieruchomości Sp. z o.o. lub podmiotów współpracujących w rozumieniu ustawy z dnia 16 kwietnia 1993 r. o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji (Dz. U. z 2003 r., Nr 153, poz. 1503 z późn. zm.). Niniejsze ogłoszenie nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, lecz ma charakter informacyjny."
Dane nieruchomości
Powierzchnia:
50 m²
Piętro:
2
Cena:
850 000 zł   (17 000,00 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Mierzeja
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 2011 a 2020 r.
Kontakt

Kom.:

79X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.freedom-nieruchomosci.pl
Zamknij
Ogłoszenia w kategorii Lokale mieszkalne - Sprzedam
Proszę czekaćCzekaj
Pokaż lokalizację nieruchomości

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg D. R.E. Sp. z o. o.z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4 poszukuje pracownika na stanowisko

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 917636
z 19 maja

D. R.E. Sp. z o. o.z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4 poszukuje pracownika na stanowisko Technolożka/Technolog w Dziale Badań i Rozwoju.

Premium

Do ogroduWynajmę od kogoś Ogł. nr 920250
z 16 maja

Koszenie kosa spalinowa

Premium
Elbląg   SCHODY WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE    Firma ARTEMON jest znanym na rynku lokalnym producentem

Stolarsko-mebloweWykonam usługę Ogł. nr 920254
z 16 maja

 

SCHODY WEWNĘTRZNE - ZEWNĘTRZNE

 

  Firma ARTEMON jest znanym na rynku lokalnym producentem schodów z 15 letnim doświadczeniem. Wykonujemy schody wewnętrzne - zewnętrzne, drewniane, na konstrukcji stalowej, drewniano - stalowej, na wylewkę betonową.

    Nowością w naszej ofercie są schody na konstrukcji nierdzewnej oraz stopnie szklane.

Premium
Elbląg 👩‍ ⚕️💓 Domowa Opieka Medyczna: Serce Anioła 💓👩‍

Zdrowie i urodaWykonam usługę Ogł. nr 920133
z 15 maja

👩‍ ⚕️💓 Domowa Opieka Medyczna: Serce Anioła 💓👩‍ ⚕️

Zakres usług: