Lokale mieszkalneSprzedam za 525 000 zł Ogł. nr 920157
z 15 maja

GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Z pasji i miłości do nieruchomości

Na sprzedaż:    Trzy pokoje, stan deweloperski, Apartamenty Zawada

ul. Kasprzaka

gnieruchomosci. pl

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim Apartamenty Zawada, ul. Kasprzaka

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w nowoczesnej inwestycji Apartamenty Zawada przy ul. Kasprzaka.

To idealna propozycja dla osób, które chcą urządzić wnętrze według własnego gustu i potrzeb, bez konieczności remontów i przeróbek.

Mieszkanie Lokal o powierzchni 56,79 m² został zaprojektowany w bardzo funkcjonalnym układzie i składa się z:
- salonu z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,
- dwóch ustawnych sypialni,
- łazienki,
- przedpokoju.

Duże przeszklenia zapewniają dobre doświetlenie wnętrz, a balkon stanowi dodatkową przestrzeń do relaksu.

Mieszkanie sprzedawane jest w stanie deweloperskim, co daje pełną swobodę aranżacji według własnego stylu i potrzeb.

Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 50 000 zł.

Kupujący nie płaci podatku PCC oraz prowizji dla biura nieruchomości!

Chcesz spełnić swoje marzenie o zakupie nieruchomości, ale potrzebujesz wsparcia i pomocy?

Gwarantujemy rzetelne doradztwo kredytowe. Z nami uzyskasz korzystny kredyt. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości oraz pomożemy przy załatwianiu niezbędnych formalności. Pomoc jest  całkowicie bezpłatna, a dzięki niej możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.  

Zapraszam również do naszego biura:
Galeria Nieruchomości 
ul.3Maja 5A
82-300 Elblągu

gnieruchomosci. pl
 

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
57 m²
Piętro:
5
Cena:
525 000 zł   (9 210,53 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 2021 a 2026 r.
Kontakt

Adres:

Elbląg, ul. Kasprzaka

Kom.:

79X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.gnieruchomosci.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg D. R.E. Sp z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4 poszukuje osoby na stanowisko Kontroler

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919417
z 11 maja

D. R.E. Sp z o. o. z siedzibą w Gronowie Górnym przy ulicy Nefrytowej 4 poszukuje osoby na stanowisko Kontroler jakości-montażysta.

Premium
Elbląg AS NIERUCHOMOŚCI POLECAATRAKCYJNY DOM W TOLKMICKUTolkmicko, ul. Jagiellońska*Powierzchnia działki 757 mkw.

Domy mieszkalneSprzedam za 491 000 zł Ogł. nr 919793
z 13 maja

AS NIERUCHOMOŚCI POLECA

ATRAKCYJNY DOM W TOLKMICKU

Tolkmicko, ul. Jagiellońska

*Powierzchnia działki 757 mkw.

*Powierzchnia domu 233 mkw.  

*Budynek niemieszkalny 30 mkw.

*Trzy łazienki.

*Sala szkoleniowa z biurem

*Kotłownia z osobnym wejściem.  

*Oddzielne mieszkanie dwupokojowe z kuchnią, łazienką i pomieszczeniem gospodarczym.

*Teren ogrodzony.

*Okna PCV.

*Dach pokryty dachówką ceramiczną.

*Ogrzewany piecem na ekogroszek.  

ZAPRASZAMY NA PREZENTACJĘ

Opiekun oferty; 729-927-874

Premium
Elbląg Firma Schmid Polska Sp. z  o. o.jest największym zakładem należącym do Grupy Schmid – szwajcarskiego

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919622