Lokale mieszkalneSprzedam za 649 000 zł Ogł. nr 920164
z 15 maja

GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Z pasji i miłości do nieruchomości

Na sprzedaż: 3 POKOJE Z DUŻYM BALKONEM I PIĘKNYM WIDOKIEM 

ul. Mielczarskiego

gnieruchomosci. pl

Szukasz mieszkania w nowym bloku, gdzie będziesz mógł się wprowadzić razem z rodziną? Nie chcesz myśleć o uciążliwych remontach tylko wprowadzić się na gotowe? A może zależy Ci na bliskiej dostępności sklepów i pełnej infrastruktury? Koniecznie zapoznaj się z poniższą ofertą!

Przestawiamy ofertę trzypokojowego mieszkania na IV piętrze przy ulicy Mielczarskiego.   Blok z 2022 roku posiada ładną klatkę schodową zaprojektowaną w nowoczesnym stylu, dwie cichobieżne windy,   a wejście jest zabezpieczone domofonem.

Lokal o powierzchni 61,77 m2 składa się z:
-salonu z aneksem kuchennym oraz wyjściem na duży balkon o pow. ok.10 m2  z wystawą zachodnią,
-pokoju, który można wykorzystać jako pokój dziecięcy bądź biuro, który również posiada wyjście na balkon,
-sypialni z oknem,
-łazienki z wc, wanną i prysznicem, gdzie zostało wygospodarowane miejsce na pralkę,
-przedpokoju z dużą szafą w zabudowie.

Mieszkanie jest wyremontowane w ponadczasowych kolorach i gotowe do wprowadzenia się. Aneks kuchenny został wyposażony we wszystkie sprzęty AGD (płyta indukcyjna, okap, lodówka, piekarnik, mikrofala).

DUŻYM ATUTEM MIESZKANIA JEST KOMÓRKA LOKATORSKA W CENIE ORAZ MOŻLIWOŚĆ WYKUPIENIA MIEJSCA POSTOJOWEGO W HALI GARAŻOWEJ ZA CENĘ 50.000 zł.

Budynek znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji dla singli jak i dla rodziny z dzieckiem. Blisko pełna infrastruktura handlowo-usługowa. W pobliżu sklepy, szkoły, przedszkola oraz przystanki autobusowe.   Okolica jest bardzo dobrze skomunikowana z pozostałą częścią miasta.

Z nieruchomości bardzo szybko dostaniemy się na trasę ekspresową w kierunku Gdańska czy Warszawy.

ATUTY:
- bardzo dobra lokalizacja, blisko wszystkich udogodnień,
- 3 pokoje,
- nowy blok, z ładną klatką schodową,
- dwie cichobieżne windy,
- dostępne od zaraz,
- duży balkon od strony zachodniej,
- w łazience ogrzewanie podłogowe,
- komórka lokatorska w cenie nieruchomości i możliwość zakupienia miejsca w hali garażowej.

Nie zwlekaj, umów się na prezentację i ciesz się swoją wymarzoną nieruchomością!

Jeśli Państwa zakup wiąże się ze  sprzedażą innej nieruchomości  - wspólnie zaplanujemy te dwa procesy i  płynnie przeprowadzę Państwa przez kompletne i zintegrowane transakcje.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,23 % NETTO.

Chcesz spełnić swoje marzenie o zakupie nieruchomości, ale potrzebujesz wsparcia i pomocy?
Gwarantujemy rzetelne doradztwo kredytowe. Z nami uzyskasz korzystny kredyt. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości oraz pomożemy przy załatwianiu niezbędnych formalności. Pomoc jest całkowicie bezpłatna, a dzięki niej możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Zapraszam również do naszego biura:

Galeria Nieruchomości
ul.3 Maja 5A
82-300 Elbląg

gnieruchomosci. pl

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
43 m²
Piętro:
3
Cena:
649 000 zł   (15 093,02 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 1946 a 1990 r.
Kontakt

Adres:

Elbląg, ul. Mielczarskiego

Kom.:

88X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.gnieruchomosci.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  WOLNOSTOJĄCY 

Domy mieszkalneSprzedam za 1 290 000 zł Ogł. nr 919505
z 12 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

WOLNOSTOJĄCY  DOM Z GARAŻEM

WYBUDOWANY WEDŁUG INDYWIDUALNEGO PROJEKTU

USYTUOWANY Z DALA OD DROGI

POSADOWIONY NA BARDZO ŁADNIE ZAGOSPODAROWANEJ DZIAŁCE

DĄBROWA, ULICA WIĄZOWA

Premium

Lokale i budynki użytkoweWynajmę komuś za 2 500 zł Ogł. nr 919667
z 12 maja

LOKAL HANDLOWO-USŁUGOWY PRZY UL. ŁÓDZKIEJ 62A

Premium

Praca - zatrudnięMontaż Ogł. nr 918938
z 8 maja

Firma  poszukuje pracowników na stanowisko monter/ka pomp ciepła.

Premium
Elbląg Firma Kromet Sp. z o. o.w Elblągu przy ul. Stoczniowej 2   Zatrudni pracownika/ pracownicę na stanowisko:

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 919982
z 14 maja

Firma Kromet Sp. z o. o.w Elblągu przy ul. Stoczniowej 2

 

Zatrudni pracownika/ pracownicę na stanowisko: Kontroler Jakości

Premium
Elbląg D. R.E. Sp. z o. o. poszukuje do naszego zakładu w Pasłęku  osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości

Praca - zatrudnięProdukcja Ogł. nr 917652
z 9 maja

D. R.E. Sp. z o. o. poszukuje do naszego zakładu w Pasłęku  osoby odpowiedzialnej za utrzymanie czystości i porządku na terenie obiektu.