Lokale mieszkalneSprzedam za 770 000 zł Ogł. nr 920478
z 17 maja

GALERIA NIERUCHOMOŚCI

Z pasji i miłości do nieruchomości

Na sprzedaż: 3 pokoje | gotowe do zamieszkania | 77 m², Elbląg

ul.3 Maja

gnieruchomosci. pl

 

Są wnętrza, które przyciągają uwagę. I są takie, które dają poczucie spokoju, harmonii i komfortu od pierwszej chwili. To mieszkanie łączy jedno i drugie.

Na sprzedaż eleganckie, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 77,00 m², położone na trzecim piętrze nowoczesnego budynku (2000 r. ) przy ul.3 Maja w Elblągu.

Wnętrze zostało zaprojektowane w spójnym, eleganckim stylu, z dbałością o detale oraz maksymalną funkcjonalność.

Układ mieszkania:
- przestronny salon z wyjściem na balkon,
- sypialnia,
- drugi pokój (gabinet / pokój dziecięcy),
- nowoczesna, otwarta kuchnia,
- łazienka z wanną,
- osobne WC z umywalką,
- przedpokój,
- garderoba,
- pralnia.  

STREFA DZIENNA
Salon to jasna, komfortowa przestrzeń sprzyjająca zarówno relaksowi, jak i spotkaniom z bliskimi. Duże przeszklenia zapewniają dostęp do naturalnego światła, a biokominek nadaje wnętrzu wyjątkowy, przytulny charakter. Z salonu prowadzi wyjście na przestronny balkon.

OTWARTA KUCHNIA
Nowoczesna zabudowa wykonana na wymiar została wyposażona w wysokiej klasy sprzęt AGD. Kuchnia łączy estetykę z funkcjonalnością i doskonale komponuje się z częścią dzienną.
 
SYPIALNIA
Przytulna i wyciszona przestrzeń zapewniająca komfortowy odpoczynek. Stonowana kolorystyka oraz nastrojowe oświetlenie budują atmosferę relaksu i prywatności. Z sypialni możemy wyjść na drugi balkon.

POKÓJ
Uniwersalne pomieszczenie idealne jako pokój dziecięcy, gabinet lub przestrzeń do pracy. Dwa okna zapewniają dobre doświetlenie, a zabudowana szafa zwiększa funkcjonalność.

ŁAZIENKA
Nowoczesna, utrzymana w jasnej stylistyce, wyposażona w wannę z parawanem nawannowym umożliwia zarówno relaksującą kąpiel, jak i szybki prysznic.

PRZEDPOKÓJ I PRZESTRZEŃ DO PRZECHOWYWANIA
Przestronny przedpokój z dużą szafą i lustrem oraz oddzielna garderoba z licznymi półkami zapewniają wygodną organizację przestrzeni. Dodatkowym pomieszczeniem jest pralnia -praktyczne pomieszczenie wyposażone w pralkę, suszarkę oraz miejsce do przechowywania.

DODATKOWE ATUTY
- komórka lokatorska (2,10 m²) na tym samym poziomie,
- mieszkanie gotowe do wprowadzenia,
- pełne umeblowanie w cenie,
- dwa balkony,
- wysokość pomieszczeń: 2,60 m,
- ogrzewanie i ciepła woda z sieci miejskiej,
- niski czynsz ok.1100 zł (3 osoby),
- klatka zabezpieczona domofonem,
- możliwość przywrócenia pierwotnego, 4-pokojowego układu.

Istnieje możliwość zakupu oddzielnego garażu (dostępny w II połowie 2027 r. ). 

LOKALIZACJA
Mieszkanie znajduje się w atrakcyjnej części Elbląga, łączącej spokój z wygodą życia miejskiego. W najbliższym otoczeniu dostępne są liczne sklepy, punkty usługowe oraz przystanki komunikacji miejskiej, co zapewnia komfort codziennego funkcjonowania.
Okolica oferuje również tereny zielone i przestrzeń do rekreacji, sprzyjając aktywnemu wypoczynkowi. Bliskość głównych arterii miasta umożliwia szybkie i wygodne przemieszczanie się zarówno samochodem, jak i transportem publicznym.

Przy zakupie mieszkania należy uwzględnić koszty notarialne oraz prowizję dla biura.

Chcesz spełnić swoje marzenie o zakupie nieruchomości, ale potrzebujesz wsparcia i pomocy?
Gwarantujemy rzetelne doradztwo kredytowe. Z nami uzyskasz korzystny kredyt. Wyjaśnimy wszystkie wątpliwości oraz pomożemy przy załatwianiu niezbędnych formalności. Pomoc jest  całkowicie bezpłatna, a dzięki niej możesz zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.  

Zapraszam również do naszego biura:
Galeria Nieruchomości 
ul.3 Maja 5a
82-300 Elbląg

gnieruchomosci. pl

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
77 m²
Piętro:
3
Cena:
770 000 zł   (10 000,00 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 1991 a 2000 r.
Kontakt

Adres:

Elbląg, ul. 3 maja

Kom.:

57X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.gnieruchomosci.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe ADAMPrzeprowadzki pokoju, mieszkania, domu,

MebleWykonam usługę Ogł. nr 919677
z 12 maja

TRANSPORT, PRZEPROWADZKI, WYWÓZ ŚMIECI-   usługi transportowe "ADAM"

  • Przeprowadzki pokoju, mieszkania, domu, usługi przeprowadzkowe.
  • Montaż i domontaż mebli i sprzętu
  • Wywóz przedmiotów gabarytowych, śmieci, gruzu, czyszczenie pomieszczeń
  • Transport pojedynczych mebli i sprzetu AGD, taksówki bagażowe
  • Przeprowadzki firm, biur, magazynów, transport mebli.
  • Usługi transportowe materiałów budowlanych i innych, taxi bagażowe
  • Przewozy lokalne i długodystansowe w kraju i Europie usługi transportowe

Premium
Elbląg                  

Sam. osoboweSprzedam za 69 900 zł Ogł. nr 919509
z 12 maja

                    Auto Leew LEWANDOWSKI

            Kupujemy i Sprzedajemy tylko dobre auta

         Za auta z Polskiego Salonu Płacimy Najwięcej

  TOYOTA COROLLA 1.8 HYBRYDA AUTOMAT ROK 2019

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW, ZDJĘĆ I AUT KLIKNIJ TU> https://leew.pl/

FILMIK AUTA NA YOUTUBE

PREZENTUJEMY TU > https://youtube.com/shorts/cOCbI9x0HlE

       ZAPRASZAMY RÓWNIEŻ W NIEDZIELE