Lokale mieszkalneSprzedam za 589 000 zł Ogł. nr 919750
z 13 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

PRZESTRONNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE Z GARDEROBĄ

USYTUOWANE  NA DWÓCH POZIOMACH, Z DUŻYM BALKONEM

ULICA WYCZÓŁKOWSKIEGO, ELBLĄG

Poszukujesz nieruchomości, która daje swobodę aranżacji i przestrzeń dla całej rodziny?
Prezentujemy dwupoziomowe mieszkanie na spokojnym, starannie zagospodarowanym osiedlu.
To oferta łącząca funkcjonalny układ pomieszczeń z lokalizacją zapewniającą szybki dostęp do pełnej infrastruktury Elbląga.

OFERTA:

KINGDOM Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego 3-pokojowego mieszkania z balkonem, usytuowanego na dwóch poziomach. Lokal charakteryzuje się układem, który w naturalny sposób oddziela strefę dzienną od prywatnej, dając domownikom poczucie swobody.

LOKALIZACJA:

Lokal położony jest przy ulicy Wyczółkowskiego. Osiedle, na którym znajduje się mieszkanie, oferuje wyjątkową atmosferę, idealną zarówno dla rodzin z dziećmi, osób starszych, jak i wszystkich ceniących spokój i przestrzeń. Dzięki licznym placom zabaw, boiskom i terenom spacerowym cała rodzina będzie mogła w pełni korzystać z uroków okolicy. Bliskość sklepów, aptek, szkoły podstawowej, uczelni wyższej, a także siłowni i hali sportowej sprawia, że codzienne życie staje się wygodne i bezproblemowe. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta dzięki dostępowi do przystanków autobusowych i tramwajowych, co zapewnia szybki i komfortowy dojazd w każdą część Elbląga.

OPIS NIERUCHOMOŚCI:

Te dwupoziomowe mieszkanie położone jest na trzecim i zarazem ostatnim piętrze w budynku z nowszych zasobów.
Na całkowitą powierzchnię 71,36 m2 składają się:
I Kondygnacja:
- salon z wyjściem na duży balkon,
- ustawny pokój,
- osobna kuchnia w zabudowie ze sprzętami AGD,
- osobne wc,
- przedpokój z pojemną szafą w zabudowie
II Kondygnacja:
- duży pokój,
- pomieszczenie gospodarcze/garderoba,
- łazienka z wanną i wc,
- przedpokój.

Prezentowana nieruchomość to przestronne mieszkanie o powierzchni użytkowej 67,82 m2, które wyróżnia się niezwykle funkcjonalnym układem i licznymi udogodnieniami. Właściciele zadbali o optymalne wykorzystanie każdego metra, adaptując pomieszczenie pod schodami o powierzchni 1,07 m2 na dodatkowe, osobne WC. Do lokalu przynależy również praktyczne pomieszczenie strychowe (2,47 m2), które obecnie służy jako pojemna garderoba i pomieszczenie gospodarcze.

Budynek, w którym znajduje się lokal jest z nowszych zasobów, klatka schodowa jest szeroka, zadbana i zabezpieczona domofonem. Wszystkie media dostępne są z miasta. Obok budynku mieści się parking dla mieszkańców.

Budynek administrowany jest przez sprawnie funkcjonującą spółdzielnię mieszkaniową Zrzeszeni.
Czynsz administracyjny wynosi 830 zł. Nieruchomość stanowi odrębną własność i ma założoną księgę wieczystą. Do mieszkania przynależy duże pomieszczenie piwniczne o powierzchni 9,84 m2.

ATUTY NIERUCHOMOŚCI:

- spokojne, zielone osiedle z placami zabaw, boiskami i terenami spacerowymi,
- bardzo dobra komunikacja autobusy i tramwaje w zasięgu ręki,
- pełna infrastruktura w okolicy: sklepy, apteki, szkoła podstawowa, uczelnia wyższa, siłownia, hala sportowa.

Zapraszamy do umówienia prezentacji.

INFORMACJE FINANSOWE:

Cena ofertowa nieruchomości: 589.000 zł
Wstępną decyzję kredytową otrzymasz w ciągu jednego dnia.
Przy zakupie należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie biura nieruchomości.

KAROL SARTANOWICZ
Nr licencji pośrednika 23028
TEL. 665850098
KINGDOM NIERUCHOMOŚCI
Biuro: ul. Ogólna 63A, 82-300 Elbląg
www.kingdomelblag.pl

Nota prawna: Opis oferty sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.
Zespół KINGDOM dokłada starań, aby każda z ofert była rzetelnie sprawdzona i aktualna.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
68 m²
Piętro:
3
Cena:
589 000 zł   (8 661,76 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
blok
Rok budowy:
między 2001 a 2010 r.
Kontakt

Adres:

Elbląg, Ogólna 63A

Kom.:

66X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.kingdomelblag.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg Lokal handlowo usługowy na sprzedaż

Lokale i budynki użytkoweSprzedam za 60 000 zł Ogł. nr 918725
z 6 maja

Lokal handlowo usługowy na sprzedaż
Premium
Elbląg Hurtownia opakowań jednorazowych El-Pack s. c w Elblągu zatrudni na stanowisko magazynier / Kierowca  z

Praca - zatrudnięObsługa magazynu Ogł. nr 918684
z 6 maja

Hurtownia opakowań jednorazowych El-Pack s. c w Elblągu zatrudni na stanowisko magazynier / Kierowca  z możliwością pracy na dłuższy okres.  

​​​​Zakres obowiązków:

- kompletowanie i wydawanie zamówień

- dostarczanie i rozładunek towaru do klienta 

- rozładunek dostaw do magazynu

- sprawdzanie dostarczonego towaru pod kątem jego kompletności i uszkodzeń

- prawo jazdy kategorii  B ( doświadczenie w prowadzeniu busa do 8 Palet )

Premium
Elbląg - Transport osób poruszających się na wózku inwalidzkim
- Bezpieczne znoszenie/wnoszenie osób po schodach

TransportoweWykonam usługę za 100 zł Ogł. nr 918775
z 7 maja

- Transport osób poruszających się na wózku inwalidzkim
- Bezpieczne znoszenie/wnoszenie osób po schodach

Premium
Elbląg Klimatyzacjaobsługujemy Czynniki 134a, 1234yf-odgrzybianie, ozonowanie-wymiana kompresora, skraplacza,