Lokale mieszkalneSprzedam za 407 000 zł Ogł. nr 921065
z 21 maja

LEVEL NIERUCHOMOŚCI

 

Mieszkanie na pierwszym piętrze

84,1m2 plus balkon

 

NIERUCHOMOŚCI NA POZIOMIE

Na sprzedaż posiadamy mieszkanie trzypokojowe w Elblągu przy ulicy Robotniczej o powierzchni 84,1 m2.Nieruchomość zlokalizowana na dogodnym pierwszym piętrze w odnowionej oraz ocieplonej kamienicy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi z czego jeden posiada balkon, osobnej widnej kuchni, łazienki oraz przedpokoju. Wszystkie media dostarczane z miasta, ciepłą woda oraz ogrzewanie z dwufunkcyjnego piecyka gazowego. Mieszkanie bardzo widne z wystawą okienną z dwóch stron budynku (wschód – zachód). Niskie koszty utrzymania z miesięcznymi opłatami do wspólnoty w kwocie 397 zł przy podstawie. Przed budynkiem znajdują się liczne miejsca parkingowe, przystanek autobusowy oraz sklepy w części parterowej. W okolicy stare miasto, park, C. H.„ Zielone Trasy” , basen, teatr, lodowisko oraz kino.

Zapraszamy do oglądania.

Przedmiotowa oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Opis oferty sporządzony został przez pośrednika na podstawie oględzin oraz informacji pochodzących od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 i następnych Kodeksu Cywilnego.

Przy zakupie nieruchomości należy uwzględnić koszty notarialne oraz wynagrodzenie dla biura nieruchomości w wysokości 1,23% brutto.

Dane nieruchomości
Powierzchnia:
84 m²
Piętro:
1
Cena:
407 000 zł   (4 845,24 zł/m²)
Rynek:
wtórny
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Elbląg
Typ zabudowy:
kamienica
Rok budowy:
do 1945 r.
Kontakt

Kom.:

51X XXX XXX (pokaż)

WWW:

www.levelnieruchomosci.pl
Zobacz średnie ceny ofertowe sprzedaży lokali mieszkalnych w Elblągu

Ogłoszenia premium

Premium
Elbląg W związku z dynamicznym rozwojem, restauracja Strzecha poszukuje osoby do rozwożenia pizzy / jedzenia.

Praca - zatrudnięGastronomia Ogł. nr 920910
z 20 maja

W związku z dynamicznym rozwojem, restauracja Strzecha poszukuje osoby do rozwożenia pizzy / jedzenia.

Zapewniamy nowy samochód.

Wymagamy statusu ucznia / studenta.

Poszukujemy osoby  (do dogadania jakie dni i godziny, aby nie kolidowały z zajęciami, może być uczeń szkoły średniej / technikum/Cosinus/Żak/student). Wymagana dyspozycyjność w 1-2 weekendy w miesiącu.

Prosimy o kontakt telefoniczny, wysyłanie CV na email lub przyniesienie CV do restauracji.

Premium
Elbląg Dom wśród sosen – enklawa ciszy i harmonii, ul. Wileńska, Elbląg

Domy mieszkalneSprzedam za 1 990 000 zł Ogł. nr 921037
z 21 maja

Dom wśród sosen – enklawa ciszy i harmonii, ul. Wileńska, Elbląg

Premium
Elbląg 👑🏠  KINGDOM  🏠👑NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE  KOMFORTOWE

Lokale mieszkalneSprzedam za 415 000 zł Ogł. nr 921049
z 21 maja

👑🏠  KINGDOM  🏠👑

NIERUCHOMOŚCI BLISKO CIEBIE

 

KOMFORTOWE 3-POKOJOWE MIESZKANIE PO GENERALNYM REMONCIE

WSZYSTKIE MEDIA Z MIASTA

POŁOŻONE W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI

ULICA KRÓLEWIECKA, ELBLĄG